قطار سازندگی در کشور هیچگاه متوقف نشده است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی سه شنبه شب در دیدار با رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: خدمات ارایه شده در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شگفت انگیز و غیرقابل انکار هستند.

وی با بیان اینکه قطار سازندگی هیچگاه در کشور متوقف نشده است اظهار داشت: برغم فراز و نشیب ها و تنگناهای  تحمیل شده در کشور عمران و ابادانی و سازندگی و بهداشت در تمام جهات قابل تقدیر است و فعالیت های جهادی انجام شده قابل تحسین می باشد.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران دارای منابع و مواهب غنی در سطح جهان است ادامه داد: این ثروت های خدادادی را باید قدردان باشیم و از این ظرفیت ها و توانمندی بهره وری شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به منابع و پتانسیل های موجود در استان عنوان کرد: لرستان دارای سه درصد سنگ های تزیینی دنیا و ۲۸ درصد سنگ های تزیینی کشور است و گیاهان دارویی، نفت، پتروشمی ، معادن ونیروی انسانی تحصیل کرده خوبی دارد.

وی افزود:در این راستا می توان جهش خوبی در استان ایجاد کرد که اکنون اقدامات در سطح استان در حال انجام است.

امام جمعه خرم آباد گفت: اکنون مشکلات موجود را باید با همدلی و خردورزی و کار مضاعف مبتنی بر علم و درایت و تدبیر و پژوهش برطرف کرد و این مقطع حساس را سپری کنیم.

وی با بیان اینکه در لرستان  یک صدای پیروی از فرامین رهبری و تلاش برای ارتقای فرهنگی و توسعه استان  به گوش می رسد، اظهار داشت: متاسفانه نرخ بالای بیکاری تورم و عدم رونق مطلوب کسب و کار از مهمترین مشکلات استان است.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ادامه داد: استان های زاگرس نشین پادگان نظام جمهوری اسلامی بودند به ویژه در لرستان که از صبحدم پیروزی انقلاب اسلامی در تقابل باضد انقلاب داخلی و سپس در جنگ تجمیلی  با تقدیم ۶ هزار و۳۰۰ شهید تداوم انقلاب را رقم زدند و زمان خروج از رکود و بیکاری جوانان استان است.

وی اظهار داشت: امید است حضور مسولان در لرستان رهاوردی جدیدی برای مردم استان داشته باشیم و بصورت مشخص و معین به مردم اطلاع رسانی شود و امیدبخشی به مردم به خوبی انجام شود.

[ad_2]

Source link