فوربس: ارزش دارایی‌های ترامپ ۶۰۰ میلیون دلار کاهش یافته است

[ad_1]

به گزارش ایرنا از مجله فوربس، دونالد ترامپ در یک سال گذشته که با چالش‌هایی جدی مانند فرایند استیضاح و مشکلات بحران کرونا مواجه بوده است هم اکنون نیز با چالش دیگری با عنوان کاهش ارزش دارایی‌های رو به رو است. 

به گزارش فوربس، با کاهش ۶۰۰ میلیون دلاری ارزش دارایی‌های ترامپ از سپتامبر گذشته تا کنون  ۶۴ جایگاه نسبت به دیگر میلیاردهای آمریکا تنزل داشته است. 

ترامپ هم اکنون در جایگاه ۳۳۹ مین نفر از ۴۰۰ میلیاردر برتر آمریکا قراردارد. 

به نوشته فوربس، بحران کرونا نه تنها توانسته از محبوبیت ترامپ در نظرسنجی‌ها بکاهد بلکه در تجارت و صنعت نیز با کاهش ارزش ملک و ساختمان‌های اداری ترامپ در یک سال گذشته با خسارت مالی روبه رو بوده است. 

ترامپ در حالی شاهد کاهش ارزش داریی‌های خود است که وی همچنین شاهد ریزش محبوبیت در میان مردم آمریکا با توجه به عملکرد ضعیف وی در مهار ویروس کرونا است. 

روز به روز با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نظرسنجی‌ها از پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ در پیروزی در انتخابات خبر می‌دهند. 

نظرسنجی جدیدای بی‌سی نیوز نشان می‌دهد که میزان رضایت عمومی از ترامپ پس از مجمع ملی حزب جمهوریخواه به کمتر از ۳۱ درصد رسیده است. این رقم در نظرسنجی هفته قبل به ۳۲ درصد رسیده بود. 

میزان رضایت عمومی از جو بایدن نامزد حزب دموکرات نیز از ۴۵ درصد هفته گذشته به ۴۶ درصد افزایش یافته است. 

نتایج این نظرسنجی به خوبی نشان می‌دهد که ترامپ در دستیابی به هدف خود ناکام بوده است. 
 
 

[ad_2]

Source link