طرز تهیه جواهرات رزین و یافتن بهترین رزین جواهرات

ساختن سنگهای جذاب رزین خود موضوعی است که در قلب قلب بسیاری از افراد مبتکر قرار دارد. با قله اپوکسی ، همه اهداف و اهداف چشم انداز بی پایان برای ساختن سنگهای منحصر به فرد از سنگهای قیمتی وجود دارد. سنگهای اپوکسی با ظاهری کاملاً شفاف و سطح صاف آینه ای نیز خیره می شوند. به عنوان مثال ، مواد پیوست شده ، شکوفه ها ، مرواریدها یا ذرات درخشش تأثیر بیشتری به شما می دهند.

خرید رزین اپوکسی

1 جواهرات رزین اپوکسی چیست؟

2 با کدام رزین می توانید صنایع دستی را بسازید؟

3 بهترین رزین جواهرات برای پروژه های شما

3.1 رزین ریخته گری

3.2 پست های مرتبط

3.3 زمان خشک شدن رزین اپوکسی – راهنمای سریعتر تسکین رزین

3.4 بهترین رزین اپوکسی برای Tumblers و آموزش گام به گام

3.5 رزین Countertop / رزین چند لایه

3.6 رزین پلی استر

رزین 3.7 UV

4 قالب مناسب سیلیکون برای جواهرات رزین

5 نحوه ساخت جواهرات رزین

5.1 آماده سازی

5.2 جواهرات رزین DIY – مخلوط کردن و رنگ آمیزی رزین اپوکسی

5.3 حذف جواهرات اپوکسی از قالب

5.4 سنگ و جواهرات رزین جواهرات

5.5 سوراخ را به جواهرات اپوکسی خود سوراخ کنید

6 دستورالعمل جواهرات چوبی با رزین اپوکسی

7 ایده برای اشیاء جاسازی شده

8 جلوه های رنگ را بیان کنید

8.1 رنگ آمیزی

8.2 شیب و جلوه ها را ایجاد کنید

8.3 روش ریخته گری

8.4 زمان پخت

8.5 الگوی

جواهرات رزین اپوکسی چیست؟

تزئینات اپوکسی SAPP یا سنگهای قیمتی تار ، تکه های سنگهای ساخته شده از رزین اپوکسی را تقویت می کنند. صمغ ماده ای است که با روش هایی برای یک چارچوب دو بخشی کار می کند. Pitch و hardener با هم ترکیب شده و پس از آن روی پلاستیک بسیار سخت و کاملاً واضح قرار می گیرند. با استفاده از سایه زنی اختیاری لثه و با استفاده از اجزای مختلف ، به عنوان مثال ، سنگ ، مروارید ، ذرات درخشش یا مواد مشترک ، قطعات باور نکردنی و ویژه ساخته می شوند. کنترل غیرقابل مقایسه در ساخت آدامس آدامس ترکیبی از صمغ اپوکسی و چوب است – این انرژی بخش و یکی از انواع مواد از قطعات غیر منتظره ای با ارزش و شگفت آور است.

با کدام رزین می توانید صنایع دستی را تهیه کنید؟

کاردستی تزئینات زمینی به شما امکان می دهد هر نوع سنگهای قیمتی را بسازید:

بندهای مچ دست

آویزهای زنجیر و مچ بند

حلقه انگشت

هوپس

بند

دکمه های آستین

آویز

coxcomb کلیدی

جواهرات تار

بهترین رزین جواهرات برای پروژه های شما

برای ساختن تزئینات اپوکسی بسیار عالی ، بیش از هر چیز باید معقولترین ماده را انتخاب کنید. در اصل چهار نوع تار مجزا وجود دارد که می توانید در فروشگاه هنر ، فروشگاه بهسازی منزل یا به طور واضح در وب خریداری کنید.

تمایز بین انواع مختلف شیره در ترکیب آنها نهفته است. این امر روی تکنیک هندلینگ ، بازگرداندن زمان و به پایان رساندن کارها تأثیر می گذارد ، بر روی یکی از نمونه های خوب شما. در اینجا ما تکه های مناسب برای سنگهای تار را به شما ارائه می دهیم:

پرتاب رزین

پرتاب شیره در صحنه DIY و در بین جانبازان DIY به خوبی شناخته شده است. پرتاب رزین نوعی شربت دو بخشی است و علاوه بر چیزهای دیگر ، برای ایجاد سنگهای تار نیز مناسب است. علیرغم اینکه تا حدی از زمین های مختلف گران تر است ، به دلیل تسکین ، بی بو ، کاملاً واضح و 100٪ غیر مضر است. پرتاب قیر یک قیر با سازگاری کم (مایع) است که در نتیجه مدت زمان بازیابی نسبتاً طولانی دارد. سپس دوباره ، می توانید با این آدامس لایه های ضخیم متوسط ​​تا 10 سانتی متر پرتاب کنید. از این طریق نیز برای مقالات بزرگتر معقول است و اغلب برای ساخت مبلمان ، به عنوان مثال ، میزهای اپوکسی استفاده می شود.

پیشنهاد ما:

پست های مرتبط

زمان تسکین شیره

زمان خشک رزین اپوکسی – راهنمای ترمیم سریعتر رزین

21 ژوئن ، 2020

بهترین اپوکسی برای سازندگان

بهترین رزین اپوکسی برای Tumblers و آموزش گام به گام

21 ژوئن ، 2020

شیشه مایع Superclear FGCI Deep Pour Epoxy

شیشه مایع Superclear FGCI Deep Pour Epoxy

درجه یک ، کاملاً پاک رزین رزین از FGCI

ساختارهای ضخیم 2 – 4 اینچ را بریزید

ایده آل برای جداول اپوکسی و قالب های رزین عمیق است

مشاهده در آمازون

لایه رزین / رزین چند لایه

آدامس روکش کار هنری است و بیشترین استفاده آدامس اپوکسی در صحنه صنایع دستی است. شیره روکش تا حدی مانند زمین پرتاب است و علاوه بر این ، به طور مداوم از دو بخش تشکیل شده است. تمایز برای پرتاب آدامس در درجه اول در قوام است: زمین لمینیت به تدریج از بین می رود (ضخامت متوسط ​​تا زیاد) و برای ضخامت لایه نسبتاً کم و برای رفع سطوح مناسب است. توضیحی که در این مورد وجود دارد ، به دلیل تركیب شدن در اثر تحریک ، به عنوان مثال زمان خشك شدن سریع در هنگام تسكین ، این تار می تواند داغ شود و در امتداد این خطوط اگر لایه ها بیش از حد ضخیم باشند ، سایه دار و شكننده هستند. به این ترتیب ، به طور معمول باید چند لایه ریخته شود (به استثنای موارد کوچک).

شیره اپوکسی برای اهداف خلاقانه بیشتر برای رزین آرت (برای مثال آثار هنری) مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به همین ترتیب می تواند برای پرتاب زمین نیز مقداری مورد استفاده قرار گیرد. در هر صورت ، باید از آن برای بازیگران چیدمان کوچک استفاده شود. به عنوان گزینه