شما باید بروید در یک آشنایی وقفه?

[ad_1]

گاهی اوقات ما نیاز به یک وقفه از قدمت. یک “وقفه” است که یک استراحت در چیزی است که به طور معمول دارای پیوستگی. شما ممکن است شنیده باشید این واژه در رابطه با تلویزیون را نشان می دهد: “این نشان می دهد در وقفه تا زمانی که تیراندازی شروع می شود برای فصل آینده است.” این بدان معناست که بازیگران و خدمه در حال گرفتن یک استراحت تا زمانی که کار را دوباره شروع می شود.

دیوار آجری

پس چگونه شما می دانید آن زمان به نظر قدمت وقفه? این زمانی که شما بوده ام دوستیابی برای چندین ماه یا سال و هنوز هم به نظر می رسد هیچ نزدیک به دیدار حق فرد نسبت به زمانی که شما آغاز شده است. آن را هنگامی که شما بوده ام به قدمت یک توالی از مردم اما هیچ چیز از ماده توسعه با هر یک از آنها. شما شروع به احساس می کنید مثل شما فقط ضرب و شتم سر خود را در برابر یک دیوار آجری ؟ آن را احساس می کنید بهتر است اگر شما به سادگی تصمیم به توقف.

شما بدست خودتان را در یک شیار. شما در حفظ و انجام کارهای مشابه به ملاقات با افراد جدید اما هر رابطه فقط پیترز و هیچ جا می رود. شما شروع به احساس بسیار نا امید که آن را مؤثر در روابط خود با خانواده و دوستان است. شما فقط بد و منفی زیادی از زمان. شما در حال از دست دادن امید همیشه پیدا کردن کسی که به عشق و تبدیل شدن بدبینانه و طعنه آمیز در مورد آینده خود را. به جای حرکت رو به جلو, شما در حال رفتن به سقوط.

قبل از اینکه شما اجازه دهید این دولت از ذهن رو به زوال به مقاصدشان افسردگی وجود دارد چیزی است که شما می توانید آن را تغییر دهید: در وقفه! اگر شما در از دست دادن رگه و آن را نگه می دارد بدتر به جای بهتر و سپس انجام هر چه هوشمند مربی برای یک بازیکن در این وضعیت است. خودتان را از بازی در حالی که برای.

شکستن الگوی

هنگامی که آنچه شما انجام شده است درست کار نمی کند آن زمان برای جلوگیری از شکستن الگوی و انجام کاری متفاوت است. اگر شما در حال کشویی به حالت بدبختی و نا امیدی این, ممکن است زمانی که شما ناراضی هستند به اندازه کافی به در نظر گرفتن انجام برخی از رشد شخصی و معنوی کار است. غمگین اما واقعی, بسیاری از ما فراموش گام برای تغییر تا زمانی که درد از حال تغییر است و کمتر از درد ماندن همان.

این زمانی است که شما بیشتر انگیزه برای پیدا کردن یک اتصال به خدا و یا روح و یا قدرت بالاتر و یا هر آنچه شما تماس نهان نیرویی که ایجاد جهان ما. این زمانی است که شما در حال باز ترین برای یادگیری یک راه جدید فکر می کنم و یک مجموعه جدید از اصول اعتقاد دارند و زندگی می کنند که شما را از بدبختی خود را قرار داده و شما را مسئول زندگی خود است.

اگر این است که شما امروز نمی ضرب و شتم خود را تا آنجا که شما یافت نشد, رابطه عشق شما پس از بالا میل. حتی بهترین بوکسور در جهان گاهی اوقات برای رفتن برای تعداد پایین قبل از اینکه او می تواند به بالا و شروع به مبارزه دوباره. خودتان یک استراحت بدهید و به یک استراحت از صحنه دوستیابی.

رفتن در وقفه

هنگامی که شما را تا ذهن خود را بصورتی پایدار و محکم و تصمیم می گیرید شما می خواهید در یک آشنایی وقفه شما بلافاصله شروع به احساس کمی بهتر است. چرا که شما گرفته اند کنترل زندگی خود را دوباره و متوقف کرده اند به دنبال شخص دیگری به شما احساس خوب است. دفعه بعد به خوبی معنی دوست از شما می پرسد که شما در دوستیابی شما لازم نیست به احساس می کنم مثل یک بازنده و یا یک شهروند درجه دوم از آنجا که شما تنها نیستید. شما فقط می توانید می گویند “اوه, من در وقفه در حال حاضر. من تصمیم به تاریخ در حالی که برای.” این انتخاب شما را ساخته اند نه یک وضعیت ناخواسته شما را در بر داشت خود را در. شما را در کنترل هستند و شما احساس بهتر!

در حال حاضر زمان را که کلاس شما بوده ام به معنی به شروع به رفتن به کلیسا پیدا کردن یک درمانگر و یا مشاور و یا گروه پشتیبانی. خواندن یک یا دو کتاب در مورد اصول روحانی, مطالعه کتاب مقدس و یا دیگر کتاب مقدس که مورد علاقه شما. بازگشت به ریشه های مذهبی و یا کشف برخی از فلسفه های مختلف که توطئه شما. سعی کنید یوگا یا مدیتیشن یا کلاس رقص. نگاهی به ساعت ها و ساعت ها شما استفاده می شود به صرف آنلاین در سایتهای دوستیابی و سرمایه گذاری آنها را به خودتان را به جای.

قبل از من با من, شوهر من در زمان دو سال قدمت وقفه و فقط آنچه که من پیشنهاد شما را انجام دهد. به همین دلیل من می دانم که در آن کار می کند. چه تسکین آن به خودم از طرز فکر بسیاری از تک آهنگ: “به دنبال, به دنبال, همیشه به دنبال.” من کشیده در “تک آنتن” که همیشه در lookout برای هر انسان است که ممکن است یک احتمال است. من متوقف تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن به هر صورت بر اساس چگونه بسیاری از مردان تنها ممکن است وجود دارد. من قبول دولت من از singleness و لذت می برد همه چیز خوب در مورد آن است.

ایجاد تغییرات

من شیرجه زده جهانی معنوی اصول آموزش داده شده در مذهبی, علم و وحدت کلیساها و کشف کرد که من در واقع تا به حال قدرت برای تغییر چگونه من فکر می کنم و آنچه به اعتقاد من. من ایجاد یک زندگی جدید برای خودم و آموخته است که چگونه خوشحال می شود و کل به عنوان یک فرد مجرد است. به من اجازه دهید که احساسات قدیمی از “به اندازه کافی خوب نیست” افت دور و جایگزین آنها با باور و دانستن که شادی من نیست بستگی به داشتن یک شریک.

همچنین من به این درک رسیدم که برگزاری به خشم از گذشته می تواند در جلوگیری از جذب چیزهای خوب به زندگی خود را امروز. یادگیری به انتشار تلخی و خشم است مرحله لازم است اما یکی است که بسیاری از مردم تمایلی به گرفتن. اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن و نگه داشتن یک شریک زندگی خوب امروز شانس وجود دارد این است که برخی از خشم بیش از گذشته صدمه دیده است به خاک سپرده شد در شما است که بخشی از علت است.

شما لازم نیست به “ببخش” و وانمود کنند که هر چه آنها نبود اشتباه, اما مگر اینکه شما در انتشار آن خشم و توقف دادن به آنها توجه خود را به شما هرگز رایگان خود را تحت تاثیر قرار. انجام این کار عاطفی ممکن است بسیار سرگرم کننده است و شما ممکن است خشم این واقعیت است که شما حتی به آن را انجام دهد! اما اگر شما شجاعت شما می توانید پیدا کردن یک راه و آن را به تفاوت فوق العاده ای در روابط بعدی خود را. من می توانم تایید آن است.

زمانی که من امن در دانش است که من به اندازه کافی و لازم نیست هر کس دیگری خوشحال می شود پس از آن من قادر به بازگشت به آشنایی و جذب یک همسر در کمتر از یک سال. معلوم است که راه حل برای این مشکل بود و در درون خودم. پس از من منتشر شد و من با خشم و آموخته است که برای قدردانی از همه چیزهای خوب در مورد من و زندگی من را جذب برخی از واقعا خوب مردان به زندگی من. در حال حاضر من با خوشحالی ازدواج یک مرد است که یک شریک زندگی ایده آل برای من است.

این آشنایی وقفه ایده ممکن است به نظر می رسد بیش از حد رادیکال و افراطی به شما در حال حاضر. اما مردم بیشتر به شما تاریخ و بیشتر ناراضی شما دریافت بیشتر از آن شروع خواهد شد به حس را به شما. اگر همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به یک استراحت در حالی که هیچ کاری انجام نمی برای ایجاد تغییرات مورد نیاز در درون خود در آن زمان و سپس شما نمی توانید انتظار برای دریافت نتایج بهتر زمانی که شما شروع به آشنایی دوباره. آشنایی وقفه کار می کند تنها در صورتی که شما در آن کار می کنند!

چه مدت ؟

چه مدت باید آن را ؟ وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع در این مورد. این همه بستگی دارد چقدر تغییر و رشد شما نیاز دارید قبل از اینکه شما قادر به تولید نتیجه ای متفاوت برای خودتان. من حدس می زنم خواهد بود حداقل شش ماه به طور متوسط چند سال.

آیا این صدا غیر ممکن است برای شما در حال حاضر ؟ اگر شما نمی تواند ایستاده به فکر داشتن یک تاریخ برای شش ماه پس از آن شما در یک مخاطره آمیز دولت از ذهن بسته راه بیش از حد از بودن در یک رابطه به شما احساس خوب است. آشنایی وقفه می تواند فقط آنچه شما نیاز دارید, اما شما ممکن است آماده به قبول آن نشده است. آن نیاز به صبر و عزم به چوب با آن برای آن طول می کشد. در فرهنگ ما از ارضاء فوری و سریع-تعمیر مردم دوست ندارند از شنیدن این, اما آن حقیقت است.

اجازه دهید این ایده ها غرق در و رول در اطراف در ناخودآگاه خود را در حالی که برای. تعداد کمی از مردم خواهد شادی, پرش, پس از خواندن این و فریاد “بله من قصد دارم در یک آشنایی وقفه فردا!” آن را برخی از زمان و هنگامی که زمان مناسب است را برای شما (و یا زمانی که شما به اندازه کافی بدبختی و نا امید), شما می دانید. هنگامی که آن را انجام داده با انگیزه آشنایی وقفه همراه با برخی از رشد شخصی کار می توانید بلیط خود را به یک آینده بهتر. شما می توانید به بازگشت به بازی آشنایی با یک احتمال واقعی برنده شدن در زمان آینده.

[ad_2]