سوپر ماریو 3D جهانی

[ad_1]

سوپر ماریو 3D جهانیتوسعه یافته و منتشر شده توسط نینتندو برای کنسول WiiU, آخرین platformer در گسترده و طبقه برادران ماریو حق رای دادن. 3D Worldششم 3D تجسم سری (هفتم اگر شما تعداد دفعات مشاهده Super Mario 64 DS) آزادانه قرض های مختلف مکانیک از گذشته ماریو عناوین و ترکیب آنها را به یک بازی است که نه تنها احساس می کند فورا آشنا و تازه در نقاط برابر است اما مسلما بهترین بازی ماریو در حافظه اخیر است. این بدون شک بهترین بازی ماریو در دسترس برای WiiU در حال حاضر.

است که می گویند که دیگر WiiU ماریو عنوان در دسترس جدید برادران سوپر ماریو Uیک بازی بد است. یاد لوله کش برخوردار بوده اند و نقش برجسته در اخیر 2D platforming و رنسانس به بازی بلبرینگ ‘جدید’ برادران سوپر ماریو نام مورد و NSMBU یک مثال عالی از این برتری است که سوخت است که تجدید حیات. اما از آن شده است برخی از زمان پس از ایتالیایی duo گرفته اند در کامل 3D ماجراجویی در تلویزیون ما به خوبی از پس 2010 سوپر ماریو کهکشان 2 به طور دقیق و هیجان انگیز آن است که ببینید که چگونه تیم ماریو گرفته اند و آنچه از آنها آموخته در sprucing تا عنوانی moustachioed قهرمان ‘جدید’ 2D و چگونه آنها را اعمال کرده اند که دانش به یک زیبا, با کیفیت بالا, سه بعدی جهان ماریو.

مانند جدید برادران سوپر ماریو بازی ها 3D World احساس جدید اما غیر قابل انکار, مدرسه احساس به عنوان به خوبی. در واقع آن احتمالا بیشتر از یک جانشین معنوی به Super Mario 64 یا سوپر نینتندو سوپر ماریو جهان از آن است که یک پیگیری به بیشتر های اخیر 3D ماجراهای در رشته مهندسی است. نینتندو نگه می دارد همه چیز از احساس rehashed اما با معرفی مکانیک جدید و قدرت یو پی اس برای هر استعاره آنها بیرون بکشد. صدای انفجار بلوک در یک منطقه تاریک خواهد شد نه تنها دست کشیدن از دشمنان نزدیک آن را نیز روشن کردن اطراف برای یک لحظه. همیشه در آتش گل هنوز هم اجازه می دهد تا شما پرتاب توپ های آتشین اما در حال حاضر شما می توانید گاهی اوقات با گلوله کمانه دار زدن آنها در اطراف گوشه در unsuspecting دشمنان قبل از آنها می تواند نقطه شما می باشد.

در مجموع جدید قدرت یو پی اس نگه داشتن چیزهای جالب است. جدید بل شما را تبدیل به کت و شلوار اتصالات, ماریو, شما با دادن یک ابتدا و یک پرش شیرجه حمله و همچنین قدرت به صعود عادلانه فاصله تا دیوار. دو گیلاس یک چند مرد اثر اضافه کردن یکی دیگر از ماریو توسط سمت خود را. گرفتن چند در یک ردیف و شما می توانید یک Pikminمانند اراذل و اوباش از قرمز به طور کلی چادری قهرمانان در حال اجرا در اطراف بر روی صفحه نمایش.

حتی سطح طراحی قوی, مدرسه قدیمی/جدید مدرسه دوگانگی در سوپر ماریو 3D جهانی. در حالی که یک بازی 3D سطوح را با استفاده از چند 2D احساسات وام های متمرکز احساس به گیم پلی. مراحل تقریبا خطی و وجود دارد مقدار زیادی از اکتشاف را انجام دهد که خوب است چرا که مراحل به پایان رسیده است. ساعت شروع به در حال اجرا از لحظه ای که شما رها کردن در تا زمانی که شما پرش بر روی میله پرچم در پایان سطح (یکی دیگر از مدرسه قدیمی ماریو استعاره). سطح پیمایش از طریق یک Overworld نقشه (در عین حال یکی دیگر از مدرسه قدیمی ماریو دستگاه) که بازیکنان آزاد هستند به کاوش برای سکه های اضافی و اسرار را به عنوان به خوبی. و در حالی که بسیاری از اطراف و دشمنان را نگاه آشنا در همان زمان آنها هرگز نگاه به عنوان خوب. دیدن برخی از این شخصیت های و زیبا رنگی درخشان تنظیمات کامل با کیفیت بالا است که یک درمان واقعی است.

3D World ویژگی های تا 4 بازیکن به طور همزمان co-op شبیه به جدید برادران سوپر ماریو سری اجازه می دهد بازیکن را انتخاب کنید به بازی به عنوان ماریو و شاهزاده خانم هلو یا وزغ. کمی وجود دارد, مدرسه مختلط, در اینجا به عنوان به خوبی از نقش هر یک از شخصیت کمی متفاوت شبیه به راه آنها در سیستم سرگرمی نینتندو عنوان برادران سوپر ماریو 2. ماریو است که به طور متوسط در سراسر. لوئیجی جهش کمی بالاتر می افتد و کمی کندتر اما طول می کشد کمی طولانی تر برای رسیدن به سرعت در حال اجرا. شاهزاده خانم هلو می تواند شناور برای چند ثانیه در حالی که پریدن اما نه به عنوان سریع به عنوان دیگر بازیکنان. وزغ اجرا می شود سریع ترین, اما نمی توانید پرش بسیار بالا و سقوط سریع تر بیش از حد. در حالی که چند نفره است که به شدت آفلاین یا آنلاین تنظیمات خود را Overworld نقشه می تواند جمعیت با Mii ارواح تحمل پیام های ارسال شده توسط بازیکنان دیگر و شما می توانید حتی اجرای مراحل در کنار Mii ارواح به نمایندگی از دیگر بازیکنان است. نگه داشتن یک چشم بر روی آنها می تواند گاهی اوقات تفاوت بین پیدا کردن یک تمبر (بازی جدید جمع آوری) و یا تمام ستاره ها در یک سطح و در آینده دور دست خالی.

همه در همه, سوپر ماریو 3D جهانی ممکن است یک عنوان است که طول می کشد استفاده کامل از WiiU را قابلیت آنلاین و یا یک عنوان است که به طور کامل سوء استفاده از WiiU را امضا گیم پد کنترلر اما آن است که یک بازی فوق العاده است. آن را به طور همزمان آشنا, تازه, سرگرم کننده و ساده جذاب و چالش برانگیز است. این یک بازی است که هر ماریو فن می خواهید به بازی ، پخش و به اشتراک گذاری با دوستان. با وجود چند کاستی در آن همه چیز است که برادران ماریو بازی باید باشد.

[ad_2]