سونی با اضافه کردن براویا AF8 OLED سری به صف خود را

[ad_1]

سونی و خود را تا سال 2018 4K OLED ارائه

در Consumer Electronics Show (CES) در آغاز سال 2017 وجود دارد قابل توجه علاوه بر این به سونی تلویزیون خط آن را به عنوان ارائه اولین OLED 4K مدل مصرف کننده در یک صفحه نمایش بزرگ با فرمت. سقوط کوتاه در واقع تولید با کیفیت بالا صفحه نمایش خود سونی قادر به راه اندازی خود را ارائه و با استفاده از LG OLED صفحه نمایش در مدل جدید خود.

دور بودن از نشانه تلاش سونی A1E حال قوی صفحه نمایش OLED ارائه همه چیز شما انتظار می رود بلکه با بی نهایت سرد ‘آکوستیک سطح صدا فن آوری است. به جای امید بستن به صورت معمولی سخنران خارجی تنظیم آنها تصمیم به استفاده از صاف روی صفحه نمایش برای تولید صدا و ساخت آن را به پرش به بیرون از مناطق خاص و اضافه کردن به رئالیسم برای بیننده.

دوم تکامل

سریع به جلو 12 ماه و Sony حرکت به 2 سال از تلویزیون OLED تولید با اعلام AF8 سری طبیعی خود را جانشین. بارز ترین در نگاه اول است خارجی آن یک ظاهر طراحی شده با ‘معمولی’ طراحی تلویزیون های موجود با هر دو 55″ یا 65″ روی صفحه نمایش.

گذشته از اینکه کمی بیشتر مینیمالیستی این AF8 شانه خالی یک گزینه مربوط به اینده ایستاده نفع نسبتا ساده مرکزی فلزی ایستاده است. همه این است که دانشگاهی به عنوان تنها مانند A1E واقعی صحبت کردن امتیاز از AF8 در آن کیفیت تصویر.

درخشندگی بصری

هنوز هم در حال حاضر در سونی آخرین مدل است که کیفیت بصری ارائه شده توسط ترکیبی از سونی انحصاری X1 Extreme processor, HDR 10 و Dolby Vision. که همه را به استفاده کامل از قابلیت های پنل OLED. آن کنترل دقیق از رنگ و کیفیت ایجاد فک انداختن 4K تصاویری که واقعا باعث می شود آن ایستادگی کردن از جمعیت.

به روز رسانی A1

شما می خواهم برای روشن فکر در برخی موارد که شما نگاه A1 به عنوان زیبا صحبت کردن یک معامله بزرگ اصلاح شده در سطح به غیر از اندکی ترفند سبک مانند فوق که در غرفه های صفحه نمایش به طور کامل راست در مقابل A1 که خم شدن به عقب در زاویه 5 درجه است.

برجسته صوتی

که گفت می رود “اگر آن نمی باشد شکست نمی, رفع آن” و همان را می توان اعمال شده به A1E و جانشین خود AF8. آن را حفظ آکوستیک صدا X1 شدید و آن را با سیستم عامل آندروید و در واقع, بسیاری از ویژگی های ساخته شده است که A1E بسیار محبوب در سال 2018 است.

در CES سال 2018 در لاس وگاس A8F نشان داد هر بیت از کیفیت تصویر دیده می شود با مدل سال گذشته تا حد زیادی به عنوان یک مقدار زیادی تغییر کرده است گذشته از ظاهر خارجی.

هزینه TBA

هنوز ما هیچ کلمه دقیقا چقدر AF8 است رفتن به هزینه اما کلمه است که شما نمی توانید تغییر زیادی از £2,000 برای 55″ مدل. یک شاهزاده مجموع همانا اما کاهش قابل توجهی در قیمت راه اندازی همان اندازه A1 از سال گذشته که در دسترس بود برای حدود £3,000.

[ad_2]