سعادتمند: شاکله‌ اصلی استقلال را حفظ می‌کنیم

[ad_1]

به گزارش ایرنا، «احمد سعادتمند» امروز (شنبه) در گفت‌وگویی، اظهار داشت: به دلیل شیوع کرونا، لیگ و تمرینات تعطیل شده و فرصت کمی به تیم‌ها برای آماده‌سازی داده شد. در اولین بازی، برای برگزاری بازی معوقه با فولاد راهی خوزستان شدیم که متاسفانه شرایط خوبی به لحاظ شیوع ویروس در آن مقطع نداشت و بعد از آن، به تناوب بازیکنان ما دچار ویروس کرونا شدند.

وی افزود: استقلال زمان قابل توجهی شاکله اصلی خود را در اختیار نداشت ولی خدا را شکر در روزهای اخیر همه بازیکنان را به جز یکی دو مصدوم در اختیار داریم و تمریناتمان منظم برگزار می‌شود. امیدوارم با پیروزی برابر سپاهان، برای کسب سهمیه و در ادامه موفقیت در جام حذفی گام بزرگی برداریم.

مدیرعامل استقلال خاطر نشان کرد: برای امیر قلعه‌نویی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی کاملش را به دست آورد.

سعادتمند تصریح کرد: ما استقلال هستیم و بازیکنان خوبی داریم. به کادرفنی‌مان اعتقاد داریم و امروز با تمام توان وارد زمین می‌شویم و بازیکنانمان تمام تلاش خود را برای موفقیت به کار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد:  قطعا باشگاه استقلال، همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و همه می‌دانیم که استقلال پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیا است. ما جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر را در پیش داریم. علی رغم مشکلات، تلاشمان روی حفظ شاکله تیم است. بنا داریم امسال کمترین خروجی را داشته باشیم و بتوانیم در نقاطی که لازم است، نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم. در آسیا هم برنامه داریم یک رقیب جدی باشیم و مطمئن هستم هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: به هواداران خوبمان می‌گویم که بازیکنان، کادرفنی، مجموعه عوامل تیم، کادر مدیریتی، هیات مدیره و … تلاش می‌کنند تا باشگاه استقلال بزرگی خود را داشته باشد و همچنان باعث افتخار ایران باشد.

[ad_2]

Source link