سرمربی پیکان: هدف ما راهیابی به جمع ۸ تیم برتر است

[ad_1]

محمد ترکاشوند روز یکشنبه پس از بازی این تیم برابر شهرداری ارومیه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علی‌رغم اینکه تلاشمان را برای پنج‌ گیمه شدن بازی انجام دادیم ولی عدم خودباوری بازیکنان و تجربه بیشتر تیم حریف، نتیجه را بسود آنها رقم زد ضمن اینکه حواشی روزهای گذشته و بخصوص بیماری پاسورها و برخی دیگر از بازیکنان شرایط سختی برای ما رقم زد.

وی با اشاره به غیبت برخی بازیکنان پیکان در تمرینات و تاثیر آنها در عملکرد تیم گفت: علی‌رغم نیاز به چند مهره در برخی پست ها، از بازیکنان، راضی هستم و در این بازی عملکرد قابل قبولی ارایه کردند.

وی افزود: تیم پیکان تا به این هفته تنها کمی بیش از ۳۰ روز تمرین کرده است که ۱۰ روز آن نیز بدون حضور پاسورها بوده درحالیکه مدعیان دیگر چند ماه در شرایط تمرین بوده و شرایط بهتری نسبت به تیم ما دارند.

سرمربی پیکان گفت: بی‌شک با بازگشت ۲ پاسور تیم عملکرد پیکان هفته به هفته بهتر خواهد شد و انتظار داریم در نیم فصل دوم شرایط تیم به جایگاه اصلی و مدنظر برسد.

ترکاشوند اضافه کرد: با توجه به جوان بودن تیم پیکان و شروع دیرتر تمرینات، هدف اصلی ما راه‌یابی به جمع هشت تیم است و اگر به جمع چهار تیم برتر نیز راه پیدا کنیم اتفاقی بزرگی را رقم زده‌ایم.

پیکان تهران در هفته سوم لیگ برتر باشگاه های کشور از میزبان خود شهرداری ارومیه با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

[ad_2]

Source link