سراج: صنعت‌نفت آبادان برای فصل آینده نیاز به حمایت دارد

[ad_1]

به گزارش ایرنا بهنام سراج شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و شاهین بوشهر اظهار داشت: بازی بسیار خوبی در آبادان برگزار شد و ما به پیروزی دلچسبی دست یافتیم.

وی افزود:موقعیت‌های زیادی در این دیدار داشتیم و اگر از آنها استفاده می‌کردیم شاید با هفت گل به برتری می رسیدیم اما مشکل بازیکنان ما این است که فکر می کنند با یک گل هم پیروز می‌شوند و بعد از زدن یک گل تا حدودی بی‌انگیزه می شوند، ما در دیدارهای قبلی برتر از حریفان بازی کردیم ولی بنا به دلایلی نتیجه نگرفتیم.

سراج خواستار حمایت از تیم صنعت‌نفت آبادان شد و افزود: اگر می خواهیم صنعت‌نفت فصل آینده جز مدعیان باشد باید از همین امروز حمایت شود، منطقه آزاد اروند و یا سایر منابع باید تیم را حمایت کنند تا در میانه راه بخصوص در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل دچار مشکل مالی نشویم.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت: این تیم در تاریخ فوتبال خود هرگز در لیگ به ۴۱ امتیاز نرسید، این تیم در سالهای گذشته بازیکن خارجی و منابع مالی بهتری داشت ولی موفق به کسب این امتیاز نشد اما بازیکنان در این فصل با کمترین امکانات به موفقیت رسیدند.

سراج با انتقاد از برخی پیام‌های منتشر شده در فضای مجازی گفت: متاسفانه برخی در فضای مجازی به بنده توهین کردند. من سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت هستم و اهانت به اینجانب ،اهانت به شهر و استان است.

وی افزود: شاید فاصله کیفیت فنی من با اسکوچیچ زیاد باشد ولی باید نقدها منصفانه باشد، صنعت نفت در نیم فصل دوم تقویت نشد و با همین داشته‌های خود در بالای جدول باقی ماندیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: مسوولیت تمامی نتایج صنعت نفت بر عهده من است و قطعا در کارم اشتباهاتی هم داشتم ولی حقم فحاشی و یا نقد غیر منصفانه نبود.

سراج اظهار داشت: بهنام سراج نیازی به کمک کسی ندارد و هر کمکی که قرار است شود به تیم صنعت نفت می‌شود و امیدواریم برای فصل آینده این حمایت انجام گیرد تا هواداران واقعی به آن چیزی که آرزو دارند برسند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شنبه شب از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه سه بر یک میهمانش شاهین شهرداری بوشهر را از پیش رو برداشت.

[ad_2]

Source link