سامسونگ UN46EH6000 LED HDTV 46 اینچ

[ad_1]

دیود ساطع نور بالا تعریف تلویزیون (LED HDTV) تبدیل شده اند بسیار محبوب در این چند سال گذشته به خصوص با مشتریان که لذت بردن از تماشای فیلم و بازی بازی های ویدئویی در صفحه اصلی. یک LED HDTV مجهز به یک آینه ریزتراشه است که اجازه می دهد تا رنگ ها بر روی صفحه نمایش به تغییر در جانشینی سریع. این تضمین می کند انتقال صاف بین تصویر-تصاویر حتی در هنگام مشاهده در سرعت بالا با تضمین که تصاویر را در عقب ماندگی نیست. های مختلف الکترونیک شرکت شده اند با تمرکز بر تولید LED HDTV و یکی از عمده ترین تولید کنندگان سامسونگ است. سامسونگ LED Hdtv’ بهترین ویژگی است که کیفیت تصویر فوق العاده که در آن استفاده از نور تکنولوژی اجازه می دهد تا آن را برای رسیدن به کنتراست بسیار بالا سطح. سامسونگ LED Hdtv نیز شامل عاقلانه لینک نرم افزار که اجازه می دهد تا مشتریان برای دسترسی به, فیلم, بازی, و روال ورزش و همچنین مشاهده تصاویر با وضوح بالا.

تاریخ و زمان آخرین فوریه 5, 2012 سامسونگ منتشر شد آخرین آن ارائه نظر از LED HDTV. سامسونگ UN46EH6000 که رتبه در تعداد 1200 در آمازون از نظر خانه تئاتر اندازه گیری با ارتفاع 26.80 اینچ عرض 41.70 اینچ و وزن 30.60 پوند با 46 اینچ اندازه صفحه نمایش. ویژگی های کلیدی آن شامل پاک کردن حرکت نرخ 240 گسترده رنگ به علاوه افزایش انرژی ستاره V5.3 انطباق سازگار با محیط زیست سنسور ConnectShare Movie و HDMI (High Definition Multimedia Interface).

پاک کردن حرکت نرخ 240 اجازه می دهد تا تیز کیفیت تصویر به خصوص در هنگام تماشای سریع تصاویر متحرک مانند فیلم اکشن. پاک کردن حرکت رای دادن اقدامات چگونه یک تلویزیون می تواند نشان دهنده حرکت سریع افراد است. یک CMR از 240 تا 480 می توانید صفحه نمایش بسیار سریع حرکات با جزئیات واضح و عمیق در سطح کنتراست در همان زمان از بین بردن اعوجاج تصویر. سامسونگ UN46EH6000 همچنین امکانات گسترده Color Enhancer Plus که اجازه می دهد تا بینندگان برای دیدن تصویر رنگ راه مدیر در نظر گرفته شده است. این ویژگی اجازه می دهد تا بینندگان به دیدن ملاحظه ای پر جنب و جوش و در عین حال بسیار طبیعی به دنبال تصاویر. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی است ConnectShare فیلم که در آن شما می توانید موسیقی و فیلم و نمایش عکس ها به طور مستقیم از اتصال USB بدون استفاده از جدا ابزارهای مانند کامپیوتر. تنها با اتصال USB به تلویزیون سامسونگ پورت USB و شما می توانید به طور مستقیم دسترسی به تمام فایل ها از USB. بالا تعریف رابط چند رسانه ای (HDMI) با کیفیت بالا تک کابل صوتی و تصویری رابط کاربری که متصل به تلویزیون به ابزارهای مختلف مانند کابل های دیجیتال, جعبه, دی وی دی و Blu-ray, دیسک, رایانه های شخصی و قرص. این ویژگی حذف درهم و برهم کردن انواع کابلهای مورد استفاده در اتصال با دستگاه های مختلف است که معمولا یک مشکل با سینمای خانگی راه اندازی شده است.

سامسونگ UN46EH6000 نیز همراه با سنسور سازگار با محیط زیست است که اجازه می دهد تا سازگار با محیط زیست حسگر نور برای اندازه گیری نور اتاق و به طور خودکار تنظیم روشنایی صفحه نمایش.

این بهینه سازی تجربه مشاهده و در همان زمان موجب صرفه جویی در انرژی در این فرآیند است. در ازای این سامسونگ UN46EH6000 شده Energy Star V 5.3 انطباق معنی این محصول مطابق با الزامات مورد نیاز است که عبارتند از: کاهش صورتحساب ابزار بیشتر صرفه جویی در انرژی و برگ حداقل کربن در محیط زیست است.

اینجا را کلیک کنید => که در آن به خرید سامسونگ UN46EH6000

[ad_2]