سابقه کلانترها و مدرن یونیفرم

[ad_1]

در ایالات متحده آمریکا نقش یک کلانتر متفاوت است به طور چشمگیری در بین کشورهای مختلف و شهرستانهای استان است. کلانتر است که معمولا یک county, رسمی, این مجری از دادگاه شهرستان. در مناطق شهری برخی از کلانترها ممکن است محدود به این دادگاه و وظایف از جمله نظارت بر county, زندان, دادگاه, امنیت, بازداشت شدگان, حمل و نقل, خدمت, حکم, روند خدمات پلیس یا دولت. کلانترها نیز ممکن است گشت خارج از شهر/شهر محدوده یا حوزه قضایی است. در بسیاری از مناطق روستایی کلانترها و خود نمایندگان هستند که به صورت اصلی پلیس است. آن را تبدیل به طور فزاینده مهم است که قادر به افتراق بین معمولی افسران پلیس و کلانتر ، یاد کلانتر را یکنواخت می کند که کار آن را به عنوان به طور معمول به طور قابل توجهی متفاوت از سنتی پلیس ،

به عنوان مخالف به سنتی آبی تیره از پلیس بیشتر سازمان های کلانترها و نمایندگان اغلب فصل 2 تن یونیفرم ترکیبی از هر دو سبک خاکی و قهوه ای تیره در botom یا معکوس. پیراهن یک دکمه به پایین یونیفرم پیراهن یا آستین کوتاه یا آستین بلند و اغلب شانه پچ مطلب “کلانتر” در سراسر بالا در برخی از شیوه ای. شلوار معمولا خط خطی های ضمیمه شده به خارج درز. کلانتر لباس نیز معمولا شامل عادی و یکنواخت لوازم جانبی مانند طلا رنگی هفت نقطه, فلز, نشان, و, طلا, پلاک اسم.

به همین دلیل برای مخلوط نور / تیره ترکیب کلانتر لباس زیادی به انجام با روانشناسی رنگ. به عنوان Richard R. Johnson, M. S., مذاکرات در مورد در گزارش خود “روانی تاثیر پلیس” وجود دارد یک آزمایش ارائه شده است که افراد مورد آزمایش با 2 نوع لباس شبه نظامی. یکی سنتی آبی تیره پوشیده شده توسط بسیاری از سازمان های پلیس بود و دیگری خاکی و پیراهن و شلوار سبز تیره پوشیده شده به طور سنتی توسط California sheriff نمایندگان. اگر چه هر دو لباس های رتبه بندی به طور مشابه به عنوان خوب ، مفید و صالح فندک رنگی کلانتر مدرسه دارای امتیاز قابل ملاحظه ای بالاتر برای گرمی و دوستی است. چه آنها جمع آوری شده از این نتایج این بود که یک مدرسه است که تنها نیمی تاریک می فرستد یک پیام بهتر که همه آبی/سیاه و سفید ،

کلانترها را خدمت و حفاظت انگلیسی زبان مردمان هزار سال و بیش از کسانی که سال های بسیاری از لباس را تغییر داده اند و جهانی منحصر به فرد به عنوان فردی کلانتر در سراسر کشور است. در حالی که برخی از کلانتر لباس دنبال این سنتی brown / tan ترکیبی از رنگ های دیگر استفاده از دیگر ترکیبی از قهوه ای و سبز و یا سبز و یا خاکستری.

هر چه رنگ لباس خود را به یک کلانتر است که به طور کلی اما نه همیشه بالاترین افسر اجرای قانون از یک شهرستان است. همانطور که توماس جفرسون در ارزش قانون اساسی“دفتر کلانتر است و از همه مهم اجرایی دفاتر شهرستان ها است.” دفتر کلانتر است که قطعا قابل توجه بود و در واقع اولین شهرستان تأسيس دفتر در ایالات متحده است. برخی بسیار برجسته آمریکایی برگزار شد که از شهرستان کلانتر, از اولین روز به ما عصر حاضر است.

[ad_2]