زیرساخت های اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

[ad_1]

سید لطف الله مسعودی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: خانوارهای فاقد گاز طبیعی و همچنین صنوف و کارگاه هایی که فاقد گاز طبیعی هستند می توانند با مراجعه به سایت مذکور نسبت به ثبت نام اقدام کنند تا سهمیه مربوطه تخصیص و از عاملیت فروش گاز مایع سوخت خود را دریافت کنند.

وی افزود: چنانچه خانواری در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه شد می تواند به یکی از نواحی شرکت پخش فرآورده های نفتی مراجعه کند.

مدیرعامل شرکت پخش فراوردهای نفتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این خصوص لازم است سرپرستان خانوارها با وارد کردن کد ملی،کد پستی ، شماره کارت بانکی ،شماره همراه بنام خود و همچنین اطلاعات خانوار خود که سرپرستی آنها را به عهده دارند در سایت مذکور اقدام و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

مسعودی ابراز داشت: متقاضی با ورود به سایت newtejaratasan.niopdc.ir گزینه ثبت نام نفت سفید خانوار را انتخاب و پس از ثبت مشخصات فردی استعلام کد ملی را انتخاب کند.

وی تاکید کرد: سپس اطلاعات محل سکونت خود را وارد و پس از وارد کردن اطلاعات تماس، گزینه استعلام کد پستی را بزند.

مدیرعامل شرکت پخش فراوردهای نفتی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: متقاضی شماره کارت بانکی را وارد کند و سپس گزینه افزودن کارت بانکی را انتخاب و پس از آن وضعیت مصرف سوخت را مشخص کند و درصورت عدم ثبت اطلاعات گزینه من در شرایط خاص هستم را فعال کند.

مسعودی بیان کرد: پس از ثبت مشخصات اطلاعات افراد تحت تکلف را وارد و فروشندگی مورد نظر را انتخاب و دکمه تایید و ادامه را وارد کند و در این صورت کد کاربری فرد در صفحه ظاهر می شود و رمز کاربری به شماره همراه فرد ارسال می شود.

وی تاکید کرد: پس از تایید نواحی شرکت چنانچه فرد مشمول دریافت سوخت مایع باشد از طریق پیامک به وی اطلاع داده می شود.

مدیرعامل شرکت پخش فراوردهای نفتی کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: گاز مایع مورد نیاز روستائیان و عشایر و صنوف این استان با همکاری بانک های عامل، سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، تعاون روستایی، عشایر و شرکت گاز بصورت الکترونیکی توزیع خواهد شد.

مسعودی گفت: این طرح در استان ها، محاسن زیادی از جمله افزایش سهمیه خانوار ها از سه به چهار سیلندر گاز مایع در ماه و واقعی کردن قیمت برای مصرف کننده دارد که دولت تعیین کرده است.

وی ابراز داشت: با اجرای این طرح اطمینان کامل از تامین گازمایع خانوار در تمام نقاط استان اعم از روستایی وعشایری حاصل می شود واز برخی سو استفاده ها و عرضه خارج شبکه جلوگیری می شود.

افزون بر ۱۰۰ عامل گاز مایع در استان وجود دارد.

[ad_2]

Source link