رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد

[ad_1]

در مجمع انتخاب رییس هیات تنیس روی میز استان که با حضور تمامی ۱۷ عضو مجمع برگزار شد هاشم صحراگرد، عباس امیری، پویا پارسا، رمضانعلی محمودی گلستانی، زینب علی محمدی، وحید نیک فرجام، امیراصفیا امینیان و سید امیرکلایی نامزد شده بودند که امیری، صحراگرد و علی محمدی پیش از رأی‌گیری انصراف دادند.

در این مراسم پس از رأی‌گیری از اعضای مجمع انتخابی، محمودی گلستانی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه مدت چهار سال به عنوان رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد. 

بعد از بازنشستگی کاظم مستحقی راد رییس پیشین هیات تنیس خراسان رضوی در ۲۲ مرداد ماه امسال رییس فدراسیون تنیس احمد کیفی را به عنوان سرپرست این هیات منصوب کرده بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: در نیمه نخست امسال دو رییس هیات ورزشی این استان با برگزاری مجمع فوق العاده از سمت خود برکنار شدند.

فرزاد فتاحی افزود: یکی از این افراد حدود یکسال و دیگری کمتر از دو سال مشغول کار بودند. 

وی ادامه داد: هر سال باید مجمع سالانه هیاتها برگزار و روسای هیاتها گزارش کار بدهند. در صورتی که روسای هیاتها نتوانند برنامه هاتی خود را اجرا کنند با درخواست اداره کل و فدراسیون می‌توان آنها را بازخواست و عزل کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: روسای هیاتها نباید متکی به کمک اداره کل یا فدراسیون باشند بلکه باید از ظرفیت خیران و حامیان مالی برای حمایت از قهرمانان خود استفاده کنند.

[ad_2]

Source link