راهنمایی حقوقی آنلاین

از یک وکیل بخواهید: راهنمایی حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان

این برنامه به افراد روزمره امکان می دهد مشاوره حقوقی اولیه را از وکلا به صورت رایگان دریافت کنند. کاربران می توانند وکلا را از طریق برنامه پیام دهند و همچنین بصورت زنده چت کنند. برای وکلا ، برنامه نمایانگر فرصتی برای غربالگری مشتریان بالقوه است و می تواند مشاوره رایگان جایگزین بسیاری از وکلا را به مشتریان آینده نگر ارائه دهد.

برنیزز
BernieSez (iPhone iPhone رایگان):

حداقل این برنامه باید برای کارآیی جایزه کسب کند. BernieSez به کاربران این امکان را می دهد تا از بلیط یا سایر مدارک مربوط به اتهام ارائه شده ، عکس بگیرند و آنرا در ابر بارگذاری کنند ، جایی که تعداد زیادی از وکلای رقیب به بررسی پرونده می پردازند و برای نمایندگی کاربر رقابت می کنند. وکلا هزینه های خود را از جلو اعلام می کنند. کاربران با مقایسه قیمت گذاری ، بررسی مشتری و حق بیمه وکالت می توانند وکلا شوند. مشتری فقط در صورتی تصمیم می گیرد که با یک وکیل خاص تجارت کند. این سیستم به وکلای شرکت کننده اجازه می دهد انواع خاصی از پرونده ها را جستجو کنند و فقط درمورد کسانی که به آنها علاقه مند هستند ، پیشنهاد دهند. این برنامه همچنین به مشتریان و وکلا امکان ارتباط برقرار کردن در مورد پرونده ، تأیید تاریخ دادگاه و موارد مشابه را می دهد.

کارهای شهروندی
CitizenshipWorks (Android ، iPhone iPhone رایگان):

CitizenshipWorks از طریق فرایند طبیعی شدن ، مهاجران واجد شرایط را پیاده می کند. با استفاده از برنامه ، آنها می توانند صلاحیت خود برای تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی را تعیین کنند ، دریابند که چه اسنادی برای انجام آن نیاز دارند و دسترسی به کمکهای حقوقی رایگان و کم هزینه را برای طبیعی سازی کشف می کنند. آنها همچنین می توانند از این برنامه برای مطالعه دو تست اصلی که بخشی از فرآیند طبیعی سازی هستند استفاده کنند: انگلیسی و civilics.

فاجعه
Disastr (برنامه وب — رایگان):

این برنامه – که تابستان گذشته در هکاتون قانونی ABA’s Hackcess to Justice مقام دوم را کسب کرد – به افراد آسیب دیده در برابر بلایای طبیعی مانند طوفان کاترینا و Superstorm Sandy کمک خواهد کرد. در اصل ، این دسترسی به امداد رسانی در برابر بلایا ، اخبار جدید و پیوند با متخصصان حقوقی را فراهم می کند که می توانند در نتیجه فاجعه به شما کمک کنند. مشاوره در مورد دریافت تمبر مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی ، و حرکت به بیمه پس از یک فاجعه طبیعی است.

DOL
DOL – برگه بارگیری (آیفون رایگان):

کارمندان ساعتی می توانند از این برنامه از وزارت کار ایالات متحده استفاده کنند تا پس از ضبط ساعت های خود به زبان انگلیسی یا اسپانیایی چک های خود را دو برابر کنند. در اصل ، برای ضبط ساعتهایی که یک کارمند کار می کند ، استفاده می شود و بطور خودکار اضافه کاری را نیز به صورت زمان و نیم و نیم نرخ عادی حقوق پرداخت می کند.

شناسه کودک FBI
شناسه کودک FBI (Android ، iPhone — رایگان):

هر پدر و مادر به فکر از دست دادن فرزند در یک آدم ربایی می افتند. والدین در پورتوریکو که متحمل آن عمل غیرقابل تصور شدند ، توانستند پسر سال 6 مفقود خود را سال گذشته با این برنامه نجات دهند. متخصص ارتباطات FBI ، دایانا روزا ، از اسکریپت پرسش و پاسخ در مادربورد برنامه برای تأمین سریع اطلاعات کلیدی این پسر از والدین کودک استفاده کرد. یکی از سؤالات برنامه باعث شد پدر پسر از ویژگی غیرمعمول دندانهای جلوی پسرش به یاد بیاورد. داده های ضبط شده به همراه تصویر دیجیتالی کودک به دفاتر FBI در سان خوان ارسال شد. مسلح با اطلاعات دقیق ، اف بی آی توانست یک بیانیه مطبوعاتی بسیار دقیق درباره این پسر صادر کند. ساعاتی بعد ، کودک توسط اسیرانش رها شد و در یک پارک مشغول دفتر توسط یک شخص رهبر شناخته شد و به همراه پدر و مادر خود پیوست.

درست شد
ثابت (فقط سان فرانسیسکو) (بدون آیفون):

هر کسی که با بلیط پارکینگ در سان فرانسیسکو سوزانده شده است ، دفعه بعدی این برنامه را می خواهد. تصویری از بلیط خود را ببندید و کد تخلف را وارد کنید. برنامه با بانک اطلاعاتی ثابت مشورت می کند و احتمال اینکه بلیط شما از بین برود ، به همراه پیشنهاداتی در مورد نحوه مبارزه با یک بلیط ناعادلانه برمی گردد. (به عنوان مثال ، یک علامت عدم پارکینگ ممکن است توسط نقاشی های دیواری پنهان شده باشد.) کاربرانی که با بلیط مبارزه می کنند ، در صورت موجود بودن ، شواهد عکس دیگری را جمع آوری می کنند ، این شکایت را به صورت دیجیتالی امضا کرده و آن را به صورت ثابت ارسال می کنند. فروشندگان بلیط شکایت شما را بررسی می کنند و مدارک لازم را به مقامات محلی ارائه می دهند. اگر برنده شوید ، ثابت 25 درصد جریمه ای را که از پرداخت آن اجتناب کرده اید ، به شما پرداخت می کند.

برنامه کمکهای حقوقی ایلینویز
برنامه کمکهای حقوقی ایلینویز (Android ، iPhone iPhone رایگان):

این برنامه برای تغییر شکل قانون برای ایلینویایی های روزمره است. این برنامه از راهنماهای مرحله به مرحله برای پیمایش طیف کاملی از چالش های حقوقی رایج ، از جمله طلاق ، حضانت ، ادعاهای کوچک ، اخراج ، سلب مالکیت ، سرپرستی و موارد دیگر برخوردار است. در هر دسته حقوقی نیز تعداد زیادی ارجاع به سازمانهای مفید وجود دارد.

LawZam
LawZam (برنامه وب — رایگان):

این یک راه آسان برای یافتن مشتری وکلا و وکلا برای یافتن مشتری است. LawZam از افراد دارای مشکلات حقوقی دعوت می کند تا به سایت خود مراجعه کرده و سوالات حقوقی را ارسال کنند که وکلای آن با یک مشاوره رایگان اولیه پاسخ می دهند. این برنامه شامل ویدئو کنفرانس است ، بنابراین هر دو طرف می توانند قبل از توافق برای انجام کار ، نگاه خوبی به یکدیگر نشان دهند. و بهترین بخش: LawZam هم برای وکلا و هم برای مصرف کنندگان رایگان است زیرا این برنامه برای کسب درآمد از تبلیغات طراحی شده است.

کمک حقوقی
اخبار کمکهای حقوقی (Android ، iPhone — رایگان):

این خیلی دست است