دیگر خانه های مردم – Casa Rocca Piccola, Valleta مالت

[ad_1]

بله من قرار داده دست من است. من آن را بپذیرد. من اشتهای سیری ناپذیر به دنبال به دیگر خانه های مردم.

هیچ. من یک “چشم چران محله تام”. وقتی که من نگاه کردن به تعریف از “چشم چران محله تام” در مختصر کالینز فرهنگ لغت و اصطلاحنامه به من گفته است که چشم چران محله تام است مردی که مخفیانه روزجهانی زنان, آوردن لباس به شیوه. که قطعا نه من. اما من اعتراف به زبانى مخفیانه وری زمانی که از راه رفتن به ببینید که چقدر من می توانید از طریق هر ویندوز نه کفن با پنجره شبکه. من ترجیح می دهم به فکر می کنم من کنجکاو داشتن یک کنجکاوی طبیعی برای پیدا کردن آنچه قرار می دهد و روح را به یک خانه… چه الهام بخش مردم و چه گنجینه (و یا گاهی اوقات نه) پنهان در پشت درب جلو.

خوشبختانه من می توانم مشروع افراط کنجکاوی من از آنجا که بسیاری از خانه های زیبا و باغ به روی عموم باز به دیدار هر دو در این کشور و خارج از کشور.

در اخیر سفر تابستانی به Gozo با شوهرم ما تصمیم به گرفتن کشتی به مالت و رانندگی به Valetta. وجود من در بر داشت Casa Rocca Piccola در 74 خیابان جمهوری قرن 16 صفحه اصلی مالتی نجیب زاده. آن است که در حال حاضر از 9 مارکی د پیرو و خانواده اش. فرانسیس کلفت به زبان انگلیسی است و او آن است که استقبال شما به عنوان شما راه رفتن را از طریق درب جلو. تاریخ Casa Rocca Piccola می رود بیش از 400 سال به دورانی است که در آن شوالیه های سنت جان پس از موفقیت در مبارزه تهاجم ترکان در 1565 تصمیم خود را با ساخت معتبر شهر به رقیب پایتخت های اروپایی. خانه است که پس از اولین صاحب همین پیترو La Rocca ادمیرال منظور از سنت جان در لنگو از ایتالیا. آن را در سال بعد اجازه دهید به جانشینی ایتالیایی اشرافی شوالیه و فروخته شده به یک مالتی نجیب زاده در نیمه دوم قرن 18.

Casa Rocca Piccola است نه موزه: آن است که یک معنا بیشتر از آن. آن است که یک زندگی یادگاری از گذشته راه زندگی بر دوش با دعا و آرمان های مالتی اصل و نسب. وجود موارد متعددی از یادگاری دیده می شود نه تنها برای خود شایستگی هنری بلکه به این دلیل آنها کمک واقعیت به کلی صحنه.

بالا رفتن از راه پله سنگ مرمر مزین شما ببینید, مسلط بالا فرود یک چوب حک شده د پیرو آرم. این آخرین کار مالتی هنرمند ادوارد Pirotta. حلق آویز بالا است فوق العاده پیچیده لوستر از بوهمیا. اتاق اول به بازدید در تور خود است و نمازخانه است که در آن دیوار نقاشی برای شبیه سازی گلدار. وجود دارد دو صلیب در تغییر: عاج صلیب عیسی است که اعطا شد دو صد روز زیاده روی کاردینال گادفری در سال 1960. دوم عبور از خانه ها یک ذره از صلیب واقعی پشت کمی پرده قرمز. صحت آن تایید شده است کمتر از هفت واتیکان مهر و موم در جهت معکوس. به عنوان مورد با بسیاری از اروپا خانواده های نجیب آن را سفارشی برای پسر جوان برای تبدیل شدن به یک کشیش و به همین دلیل بسیاری از خانواده های اشرافی داده شد امتیاز از نگه داشتن یک کلیسای کوچک در خانه. مارکی جد نمایندگی جورج ششم و مدال خود را نگه داشته در اینجا هم با یک نفیس جفت کفش به عنوان شناخته شده پاپ buskins و یک جفت گوشواره ملیله دوزی در حال حاضر از اسقف Gozo به Nicolina د پیرو پس از شوهرش اهدا زمین برای ساخت معروف Ta’Pinu کلیسا در Gozo.

در کنار اتاق سبز که در آن دیوار در واقع سبز! در اینجا وجود دارد این است که با شکوه معرق قفسه کتاب است که به خصوص گرفتار چشم من. ساخته شده در حدود 1640 در طول سلطنت فرانسه ثابت شده استاد بزرگ Lascaris آن خرس اسلحه خود را در درب. پانل های inlayed در داخل و خارج. یک کار جالب از هنر است. به من گفته شد که روکش ترکیبی از روغن زیتون و پرتقال و چوب. وجود دارد بسیاری از پرتره های آویزان بر روی دیوار و با افتخار قرار داده شده است عکس 8th بارون و بارونس که با حضور تاجگذاری ملکه الیزابت دوم در سال 1953. حرکت به چهار پوستر اتاق خواب تنها اتاق در خانه و نه در استفاده از بستر یک نمونه ممتاز ویژه نمایش مشهور به بزرگ مادر بزرگ Orsola را تخت ازدواج. ازدواج در سال 1867 او تولید 9 فرزند: 7 پسر و 2 دختر. همه آنها جان سالم به در دوران کودکی و پس از تخت در نظر گرفته شده است ،

اتاق بعدی است Porphyr اتاق به اصطلاح به خاطر دیوارها بودند در یک زمان نقاشی به تقلید پورفیری سنگ مرمر; سپس اتاق آبی یا خرده سالن با مدرن تصاویر جمع آوری شده توسط خانواده است. در میان آنها آثار Annigoni این Rathmells, رولی-هوشمند و Durer. سبک اتاق ناهار خوری که تا به حال یک بار باز و تراس مشرف به باغ کوچک در تضاد با بقیه از خانه و در نظر گرفته شده است “حماقت”. ساخته شده توسط خانواده فعلی پدر بزرگ در سال 1918 سفید آن ستون و نور جنبه قطعا آن را بسیار متفاوت با بقیه از خانه. این تصور که یک هنرستان به دلیل سبکی و شادی.یک trompe l’oeil از یک زن اسپانیایی بازی چنگ در سیاه و سفید و کاشی کاری کف به تولید اغراق آمیز چشم انداز است که می دهد این تصور که به اتاق دیگر است. آخرین اتاق این است که حمل و نقل اتاق بود که یک بار با ثبات برای یک قاطر اما رفتن شاید مورد علاقه من در اتاق کتابخانه. در اینجا من چه تنها می تواند به عنوان برجسته ترین قطعه از مبلمان قابل تصور است. قابل حمل کوچک. زمانی که بسته به نظر می رسد برای تمام جهان مانند یک بزرگ سیاه و سفید لاکی اداره آن باز می شود تا برای تبدیل شدن به یک به طور کامل عملکرد نمازخانه با آن خیمه آثار و راه صلیب. آن است که غنی تزئین شده با تصاویر از پرندگان عجیب و غریب و گیاهان و پانل های به تصویر می کشد سنت فرانسیس Zavier در ژاپن و گوا. ایده این بود که شما می توانید از یک کلیسای کوچک در هر اتاق از خانه خود را و سپس آن را می تواند بسته به نگاه مانند یک سکولار قطعه ای از مبلمان. کاملا خیره کننده قطعه.

یکی از گنجینه های از خانه من نباید فراموش به ذکر است هر چند یک طلایی سدان صندلی ساخته شده برای شوالیه مالت Fra ویکتور Nicolas de Vachon بلمونت مشهور به عاشقانه شکل که رهبری مردان خود را شخصا و در نهایت “مارس” خانواده لاک پشت یافت می شود در این باغ کوچک است. جالب توجه است Casa Rocca Piccola یکی از چند خانه در زمان شوالیه ها اجازه داده می شود یک باغ. این یک امتیاز بزرگ برای صاحبان آن به عنوان آب کمیاب بود و باغ شد از لحاظ فنی ممنوع است.

بنابراین اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید قدم زدن خیابان جمهوری در والتا, Casa Rocca Piccola به شما می دهد یک فرصت نادر برای دیدن داخل یکی از آخرین های خصوصی و غیر مسیحیان والتا کاخ هنوز در زندگی امروز است. از آن می آید بسیار توصیه می شود برای هر کسی که مثل خودم با کنجکاوی و کنجکاو اشتها برای دیدن دیگر در داخل خانه های مردم.

[ad_2]