ده دلیل برای مهاجرت به کشور مالزی- قسمت اول

هنگام تصمیم گیری در مورد جابجایی به کشور جدید ، ملاحظات بسیاری وجود دارد.

ترک دوستان و نزدیکان کاری نیست که همه مایل به انجام آن باشند ، اما دلایل زیادی وجود دارد که انتخاب حرکت به مالزی یا خرید خانه دوم در اینجا معنی دارد.

این کشور هزینه های بسیار قابل توجهی برای ارائه دارد ، که از این تعداد هزینه های زندگی بسیار پایین تر از کشورهای پیشرفته است.

رشد سریع اقتصادی که مالزی تجربه کرده است منجر به سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای در زیرساخت ها شده است و شهرهای بزرگتر هر آنچه را در کشورهای پیشرفته تر می یابید دارند.

 

در زیر ده دلیل وجود دارد که اغلب توسط مهاجران به عنوان دلایلی که از زندگی در اینجا لذت می برند آورده شده است.

 

ما به طور منظم با جامعه مهاجران در تعامل هستیم و نظرسنجی هایی را در مورد مهاجران کاری و MM2Hers انجام می دهیم ، بنابراین بازخورد زیادی دریافت می کنیم.

برای آشنایی با مزایای بی‌شمار اخذ اقامت مالزی  این مقاله را بخوانید .

1) مردم و زبان

مردم مالزی گرم و دوستانه هستند و برخلاف برخی کشورها از خارجیانی که زندگی در اینجا را انتخاب می کنند استقبال می کنند. بیشتر مهاجران ساکن در اینجا می گویند که آنها دوستان مالزی زیادی دارند. مکانهای بسیار اندکی وجود دارند که مناطق زیادی را از آنجا دور می کنند ، بنابراین فرصت های زیادی برای تعامل وجود دارد.

این واقعیت که تعداد زیادی از افراد در اینجا به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، این امر را برای بسیاری از افرادی که یا انگلیسی زبان مادری هستند یا به اندازه کافی انگلیسی برای برقراری ارتباط صحبت می کنند ، به ویژه جذاب می کند.

2) آب و هوا

اکثر مهاجران نسبت به سال در مورد هوای گرم سال مثبت هستند و آن را بهعنوان اصلی ترین نقطه زندگی در اینجا می دانند.

مطمئناً می تواند در طول روز گرم شود اما به ندرت گرمای شدید موجود در بعضی از کشورها است و از آنجا که بیشتر خانه ها ، ماشین ها و مناطق خرید دارای سیستم تهویه مطبوع هستند ، فرار از داغ ترین اوقات روز بسیار آسان است. عصرها و صبحهای زود خنک تر و بهترین زمان برای فعالیت در بیرون از منزل است.

3) هزینه زندگی

مالزی یک کشور کم هزینه برای زندگی است و اگر از یک کشور توسعه یافته مستمری بگیرید ، می فهمید که این زندگی یک زندگی بسیار به مراتب بهتر از کشور خود شما ارائه می دهد. از آنجا که حواله های خارج از کشور مالیات نمی گیرند ، اگر وجوه شما از مبدأ مالیات گرفته نشود ، این برنامه را جذاب تر می کند. دو مورد که بیشتر در مورد اقلام گران قیمت در مالزی شکایت می کنند ، نوشابه های الکلی و وسایل نقلیه موتوری هستند.

با این حال ، بنزین ارزان تر از بسیاری از کشورهای دیگر است.

قیمت رستوران ها به طور کلی کم است ، بنابراین این می تواند هزینه بالاتر نوشیدنی های الکلی را جبران کند و بسیاری از مکان ها اگر به دنبال آنها هستید ، ساعتهای شاد بیشتری را ارائه می دهند.

مالیات بالا برای وسایل نقلیه موتوری در بیشتر کشورهای آسیا صادق است. قیمت خانه ها و آپارتمان ها طی چند سال گذشته بسیار بالا رفته است اما هنوز هم کاملا منطقی است و بازار خریداران است.

4) غذا

مالزی سه نوع غذای محلی عمده دارد – مالایی ، چینی و هندی – که بسیاری از افراد خارجی به زودی از آن لذت می برند.

اگر غذا را در غرفه های هوای آزاد و یا در رستوران های غیر هوا مطبوع انتخاب کنید ، از کم هزینه بودن غذا شگفت زده خواهید شد.

اگر غذاهای غربی را ترجیح می دهید رستوران های زیادی وجود دارند که غذاهای متنوعی را ارائه می دهند. محصولات غذایی از سراسر جهان را می توان در بسیاری از فروشگاه های بزرگ سوپر مارکت نیز یافت.

5) زیبایی طبیعی

مالزی این مزیت را دارد که یکی از کشورهای کم جمعیت در آسیا باشد. این به معنی تعداد زیادی از حومه شهرها نیست که در آنجا می توانید جنگلهای بارانی ، ایستگاه های تپه و جزایر گرمسیری را گشت و گذار کنید یا در بسیاری از سواحل استراحت کنید. تعداد زیادی از گیاهان و جانوران و جانوران وحشی نیز وجود دارد.

جاده های اصلی بسیار عالی هستند و هنگامی که به برخی از سبک های رانندگی محلی عادت می کنید ، رانندگی در سراسر کشور آسان است.

همچنین تعداد زیادی هتل عالی که دارای پایین ترین نرخ اتاق در آسیا هستند ، باعث می شود مسافرت داخلی هم لذت و هم از نظر ارزش خوبی داشته باشد.