دانلود گلچین آهنگ برای خواهر

همه ما میدونیم که بعد از پدر و مادر این خواهر و برادرامون هستند که واسمون ارزش دارند و حاضریم براشون جون هم بدیم.هر پسر و دختری دوست داره خواهر داشته باشه. دختر اگه خواهر داشته باشه میشه هم بازیش و میشه همدم تنهایی هاش. و پسر اگه خواهر داشته باشه میشه حامی اون تو زندگی و رازنگه دار پسر میشه تو خونواده.

قدیما یادش بخیر تعداد بچه ها زیاد بود و در نتیجه تعداد خواهر و برادرا هم زیاد بود. مثلا ممکن بود یکی شش تا خواهر داشته باشه و چند تا هم برادر و اگه یادتون باشه آهنگ ما چهارتا برادر همراه دو خواهر مد شده بود و همه این آهنگ خواهر رو برای آبجی های خودشون میفرستادن ولی الان چی ؟

الان با این وضع گرونی و نابسامانی ها خونواده ها مجبورند که حداکثر دو تا فرزند داشته باشند. در این زمانه که تعداد فرزند کمه پس ما موظفیم بیش از گذشته هوای خواهرمون رو داشته باشم و قدرشونو بدونیم و ازشون تشکر کنیم.

دوستان عزیز همان طور که خودتون بهتر میدونید راه های زیادی واسه تشکر کردن از خواهر وجود داره. از گرفتن کادو گرفته تا تشکر کردن خشک و خالی تا گل گرفتن و تاخیلی از چیزای دیگه .

اما بنظر من یه میان بر هم وجود داره تا در کنار این کارهایی که واسه خواهراتون انجام میدین اونو بهتر خوشحال و سورپرایزش کنید. و اونم آهنگ در مورد خواهر هستش.

بله دوستان شاید شما نمیدونستید که در مورد خواهر هم اهنگ وجود داره. تیم رسانه ای آهنگ چین به تلاش فراوان تونسته آهنگ های شاد خواهر را جدا کرده و در قالب یک پست جمع و جور و زیبا در اختیار شما دوستان قرار بده. این پست مملو از اهنگ های شاد و غمگین خواهره و با هر سلیقه ای جور در میاد. شما میتونید با رفتن به سایت آهنگچین و پست مربوطه اهنگ مورد نظر خود رو دانلود کرده و در مراسم جشن تولد و یا عروسی خواهر خود پخش کرده و موجب خوشحالی او بشین.