خیرین و نیکوکاران زنجانی نفس هدیه کنند

[ad_1]

علی طاهری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کمپین دست یار از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با هدف تامین دستگاه اکسیژن‌ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران متاثر از کرونا از طریق مشارکت مردم نوعدوست تشکیل شده است.
وی تاکید کرد: در حال حاضر بیماران کرونایی برای درمان در منزل نیازمند کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز هستند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بر همین اساس مردم نوعدوست و خیر استان برای خرید این اقلام و دادن امانت به بیماران متاثر از کرونا که دوران نقاهت را در منزل می گذرانند، می توانند با روش های زیر مشارکت کنند.
طاهری خاطرنشان کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان زنجان می توانند با استفاده از کد دستوری #۲۴*۱۱۲* و با واریز کمک های خود به شماره حساب نیات خاص ۴۹۷۸۶۳۶۹۸۲ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۸۴۷۴۶۶۰ به نام نیات خاص اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم نوعدوست استان زنجان تاکنون ۲۲ دستگاه کپسول اکسیژن با مانومتر به هلال احمر هدیه کرده اند، اظهارداشت: وجود اکسیژن برای بیماران کرونایی مساله ای حیاتی است و با توجه به اینکه مشکلات تنفسی یکی از عوارضی است که برخی بیماران کرونایی با آن درگیر هستند به همین منظور این دستگاه ها به صورت امانت در اختیار این شهروندان بیمار قرار می گیرد.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر باهدف کمک به تسکین آلام بشری و تحقق شعار توان توانمندان در خدمت نیاز نیازمندان، حمایت از بیماران نیازمند و کمک به تامین این تجهیزات پزشکی در استان راه اندازی شده است.
طاهری با بیان اینکه این حرکت خیرخواهانه با هدف ترویج فرهنگ نوعدوستی و همدلی انجام می شود، افزود: این مهم فرصت مناسبی است تا خیرین ضمن همدلی و همراهی خود همانند گذشته، با اهدای کمک‌های خیریه ای خود بخشی از آلام بیماران نیازمند را برطرف کنند.
وی از خیرین، نیکوکاران و همه اقشار مختلف و نوعدوست استان زنجان خواست؛ با مشارکت خود برای مساعدت در هدیه نفس ایفای نقش داشته و جمعیت هلال احمر استان را در رساندن کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز به بیماران کرونایی یاری دهند.

[ad_2]

Source link