خود را به من بدهید و “گرز نور” ویژه درمان با Lingham ماساژ

[ad_1]

بسیاری از زنان می خواهید بدانید که چگونه به خوبی کار دست, اما آیا می دانید که با یک lingham ماساژ شما نه تنها به او کافی لذت شما نیز در پیشرفت درونی خود, سلامت, احیای تمام بدن او در حالی که به او یک تجربه معنوی?

برای تلفن های موبایل مانند خیلی راه های فانتزی را از دست بدهد اما lingham ماساژ معمولی است sex تمرین. این نفسانی, ارتباط جنسی, ماساژ است Tantric عمل مشتق شده از کاما سوترا, باستان, فلسفه هند است که شامل رفتار های جنسی گسترش رضایت و آگاهی است.

در تانترا Lingham کلمه است برای آلت تناسلی مرد است که آزادانه ترجمه برای “گرز نور’ و دلیل این tantric مرد ماساژ متفاوت از یک دست به طور منظم کار یا نفسانی پایین ماساژ است که هدف آن این است که در واقع طولانی انگیختگی قبل از انزال. این است که با تحریک مداوم از Lingham که در آن انرژی های جنسی ساخته شده با ماساژ و سپس به تدریج آهسته به او نزدیک جنسی خود را اوج.

چه Lingham ماساژ ؟

شما ممکن است تعجب که چرا شما می خواهید برای تاخیر انزال برای تا زمانی که ممکن است اما به نفع Lingham ماساژ است که با تمرین مردان می تواند به توسعه کنترل تکنیک های خود را گسترش عشق ورزی است که خبر خوبی برای شما است. و آنها همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه برای جدا کردن ارگاسم را از انزال که می توانید آنها را سرگردان است که خبر خوبی برای آنها!

و اگر چه بسیاری از مردم به این باور اشتباه که تانترا و Lingham ماساژ صرفا برای ادبیات عاشقانه معنای آن است که در واقع بسیار عمیق تر از آن است. اگر چه Tantric مرد ماساژ قطعا قوی جنسی عنصر آن هدف واقعی و قابل توجهی بهره مند است که آن را در واقع بهبود می یابد و خارش بدن با استفاده از انرژی جنسی است.
با بسیاری از انتهای عصب در Linhgam مربوط به سایر نقاط بدن اعتقاد بر این است که بسیاری از بیماری های شایع می توان توسط یک خوب Linhgam ماساژ.

بنابراین دفعه بعد شما مرد شروع به چشمک زدن گرز او از نور در اطراف نیست فقط به او به طور منظم نفسانی پایین ماساژ, تعجب او را با دادن او را یک Lingham ماساژ.نه تنها آن را او را آرام مختلف احساس بالا و پایین را از لذت جنسی را نه تنها refresh او بلکه به تمام بدن او دوباره بوت پس به صحبت می کنند.

برهنه, ماساژ کامل بدن – مراحل Lingham ماساژ

Lingham, ماساژ, همه چیز در مورد قرار دادن او را به یک آرامش عمیق برای تغییر ناخالصی های موجود در سیستم خود را در حالی که ترویج گردش خون. برای رسیدن به این شما نیاز به او را برهنه ماساژ کامل بدن برای حداقل 15 تا 20 دقیقه. استفاده از هوای سرد روغن های آلی مانند بادام کنجد و یا روغن زیتون به جای روغن های ضروری و ایجاد حس آرامش با پخش موسیقی نرم و روشنایی شمع.

او را به صورت دراز و شروع به نر شما tantric ماساژ در سر خود را در حال حرکت به پایین طول بدن خود را با استفاده از تغییر سکته مغزی از سرعت و فشار است. وقت خود را صرف تمرکز بر ماساژ باسن خود را. بسیاری از مردان استفاده می شود به لمس بودن در اینجا و با انبوه توده عضلانی از این منطقه ماساژ آنها را از بین بردن تنش و ارسال او به یک آرامش عمیق تر در آماده سازی خوب برای Lingham ماساژ.

هنگامی که شما راضی هستند که شما انجام داده اند به اندازه کافی از او بخواهید به نوبه خود بیش از و دوباره موقعیت خود را هم به سمت خود و یا زانو زدن در مقابل خود را کمی خم افتتاح شد ،

برهنه, ماساژ مرد

شروع به ماساژ درونی خود را و ران و استخوان لگن و پرينه. به عنوان او شروع به تبدیل شدن به تحریک و تشویق او به سرعت تنفس خود را توسط تنفس از طریق بینی خود را و به آرامی از طریق دهان خود را.

به آرامی قطره روغن را در طول lingham و به بیضه. به آرامی ماساژ خود بیضه در حرکت دایره ای و به او نفسانی پایین, ماساژ, ماساژ linhgam اطراف سر و شفت. با انگشتان دست خود را پیچیده در اطراف سر مختلف استفاده سکته مغزی به از سر به پایه و به بالا و دوباره.

به یاد داشته باشید که نقطه lingam ماساژ است که به اوج لذت جنسی.
نگران نباشید اگر Linhgam می رود و سپس نرم در طول ماساژ این است که در واقع نتیجه مطلوب. سختی و نرمی هستند که در پایان مقابل از لذت طیف که باعث می شود برای جانشینی لذت و خیزها مانند سوار سعادتمند موج.

اگر شما فکر می کنم که او در حال رفتن به انزال خاموش نگه دارید و اجازه می دهد که lingham برای رفتن نرم دوباره. شما می توانید به بازگشت به خود را ماساژ ران های درونی و یا سایر نقاط بدن خود را قبل از آوردن توجه خود را به lingham.

هنگامی که او در نهایت از بالا به آرامی حرکت دستان خود را پس از آن پوشش او را به او را گرم نگه دارید. پس از چنین تجربه شدید او نیاز به استراحت بی سر و صدا برای پنج تا ده دقیقه.

هدف نهایی از linhgam ماساژ به درمان در حالی که اتصال خود را با معشوق و devine. با تمرین و زمان نه تنها آن را افزایش می دهد خود را انسانهای لذت جنسی آن نیز تعمیق پیوند خود را با عنوان عاشقان.

[ad_2]