خداحافظی رسن از پرسپولیسی‌ها؛ «جدایی تصمیم شخصی خودم است»

[ad_1]

به گزارش ایرنا، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که چند روزی است صحبت های مبنی بر جدایی از جمع سرخپوشان مطرح می شود امشب با انتشار پیامی در فضای مجازی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

رسن در این باره نوشت: «هواداران عزیز شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود. شما می دانید که من سه سال بدون حقوق و یا با حقوق با مصدومیت و حتی یک هفته پس از فوت مادرم فقط به عشق شما آمدم.

همیشه با تمام قلبم برای شما تلاش کردم و شما من را بشار رسن کردید. بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگترین افتخار من بوده و هست و من خیلی خوشحالم که در کنار شما بودم اما الان من مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی زیادی دارم که آن را با شما در میان خواهم گذاشت.

باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم است.

من خانواده بزرگ و پرجمعیتی‌ای دارم که حالا به من نیاز دارند و می دانم که شما من را درک می کنید برای جدایی از من دلگیر نباشید و لطفاً هم کسی را مقصر این جریان ندانید چرا که من شخصاً این تصمیم را گرفتم.

همیشه دوستتان دارم》

هافبک عراقی سرخ‌پوشان در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرد که امشب جلسه‌ای را با مهدی رسول‌پناه برگزار کرد اما سرپرست باشگاه همه چیز را منوط به نظر یحیی گل محمدی و افشین پیروانی سرمربی و مدیر تیم دانست و فردا قرار است جلسه نهایی در مورد جدایی این هافبک عراقی با حضور سرمربی و مدیر تیم و سرپرست باشگاه برگزار شود.

[ad_2]

Source link