خانه‌های امید با هدف پر کردن اوقات فراغت بازنشستگان ایجاد می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا حسین پیریایی روز دوشنبه در مراسم افتتاح خانه امید شهرستان بروجرد افزود: خانه امید بروجرد در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر دارای بخش های مختلفی از جمله اتاق پزشک، کتابخانه، کلاس های آموزشی، ورزشی و سالن اجتماعات است.

وی اضافه کرد: امروز اولین خانه امید استان لرستان در بروجرد افتتاح شد که امیدواریم با پیگیری ها خانه امید مرکز استان نیز راه اندازی شود.

پیریایی با اشاره هدف راه اندازی خانه امید گفت: در خانه امید امکانات خوبی در نظر گرفته شده که ایجاد روحیه شادابی و نشاط، پر کردن اوقات فراغت و استفاده از امکانات ارائه شده از سوی صندوق از اهدای این برنامه است.

مدیر صندوق بازنشستگان لرستان اظهار کرد: خانه های امید می تواند موجب تعامل و همکری بازنشستگان و همچنین انتقال تجربیات به نسل جوان باشد.

در ادامه سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: با پیگیری های لازم خانه امید شهرستان بروجرد افتتاح و در اختیار بازنشستگان قرار گرفته تا بتوانند از امکانات این خانه بهره مند شوند.

احمد گودرزیان با اشاره به وضعیت کرونا اضافه کرد: از دو روز گذشته وارد پیک سنگینی از کرونا شدیم که در واقع وضعیت از قرمز رد شده و خطرناک است.

وی بیان کرد: رعایت اصول بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله بسیار مهم است و همه افراد ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

گودرزیان با اشاره به اجرای محدودیت ها گفت: از امروز ادارات با نیمی از ظرفیت کارمندان فعالیت می کنند و برخی از واحدها و صنف ها مانند باشگاه های ورزشی تعطیل شده اند.

سرپرست فرمانداری بروجرد افزود: در سایر مکانها در صورتی که پروتکل های بهداشتی رعایت نشود برای تعطیل کردن آنها اقدام می شود.

[ad_2]

Source link