حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه

[ad_1]

به گزارش ایرنا از خبرگزاری “شهاب” فلسطین، حمله هوایی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک زمین کشاورزی در شرق شهر “دیر البلح” در نوار غزه روی داده است.

شهاب به شمار کشته و زخمی‌های احتمالی این حملات هیچ اشاره‌ای نکرده است.

رسانه‌های صهیونیستی مدعی هستند که این اقدام ارتش اسرائیل به دنبال شلیک چندین راکت از نوار غزه به سرزمین‌های اشغالی صورت می‌گیرد.

ساعتی پیش رسانه‌های فلسطینی به نقل از منابع صهیونیست اعلام کردند که صدای آژیر هشدار شلیک راکت در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه به صدا در آمده است.

چند انفجار نیز پس از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شهرک‌های اطراف مجاور غزه رخ داده است.

بر اساس این گزارش، دستکم یک راکت از نوار غزه به سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است که توسط سامانه موشکی «گنبد آهنین» رهگیری شده است.

شلیک چند فروند راکت به سرزمین‌های اشغالی بار دیگر هراس را در میان سرکرده‌های صهیونیست ایجاد کرده است، بطوری که بنی گانتس” وزیر جنگ رژیم اشغالگر از “بنیامین نتانیاهو” پس از شلیک یک راکت از سمت نوار غزه انتقاد کرد.

خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که گانتز پس از شلیک این راکت خطاب به شهرک‌نشینان صهیونیست ساکن مناطق مجاور باریکه غزه گفته است: امروز شما می‌توانید با امنیت و آرامش بخوابید، بله درست است می‌توانید با آرامش بخوابید اما نه در خانه‌هایتان بلکه در پناهگاه‌ها.

[ad_2]

Source link