جزئیات دستگیری عامل انتشار فیلم شرمانه یک هنجارشکن با مجری قانون

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “علیرضا مظاهری” ضمن تشریح جزئیات دستگیری این هنجارشکن و هم دستش اظهار داشت: در پی اعلام خبر وقوع یک مورد سرقت در یکی از پارک های اطراف شهر شیروان، بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اعلام و ظرف مدت کوتاهی ماموران در محل مورد نظر حاضر می شوند.
وی افزود: به محض حضور ماموران، تعدادی جوان که در آن محل حضور داشتند در اقدامی بی ادبانه و قانون شکنانه با ماموران درگیر و بلافاصله از محل متواری می شوند.
سردار مظاهری با تاکید بر اینکه هیچ احدی حق بی احترامی به قانون و مجری قانون را ندارد، تصریح کرد: ماموران انتظامی با اشرافیت کامل و رصد لحظه ای محل تردد این هنجارشکنان؛ متهم ردیف اول را ظرف کمتر از نیم ساعت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل می کنند.
رئیس پلیس خراسان شمالی با اشاره به اینکه در هنگام درگیری، یکی از افرادی که در محل حضور داشته، اقدام به فیلم برداری و چند روز بعد در شبکه اجتماعی “اینستاگرام” این فیلم را منتشر می کند، خاطرنشان کرد: در ادامه عملیات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان متهم، فردی که اقدام به ضبط و انتشار این فیلم کرده بود، بلافاصله و کمتر از نیم ساعت توسط افسران مجرب پلیس فتا شناسایی و دستگیر می شود.
فرمانده انتظامی باب الرضا(ع) با تاکید بر اینکه، سایر متهمان دخیل در این اقدام بی شرمانه و قانون شکنانه شناسایی و درصدد دستگیری این افراد هستیم، افزود: پلیس هرگز اجازه نمی دهد تا احدی به قانون دهن کجی کرده و مجری قانون که در بسیاری از ماموریت ها، با نثار جان خود از امنیت پایدار دفاع می کند، اینگونه مورد بی احترامی قرار گیرد.
سردار مظاهری در پایان با تاکید بر اینکه، افرادی که دستگیر شده اند، از اقدام خود نادم و پشیمان هستند، خاطرنشان کرد: برای اینکه امنیت ما اینگونه پایدار باشد، جوانان زیادی از این مرز و بوم در هر شغل و لباسی جان خود را نثار کرده اند؛ دشمنان ما نیز امروز باید بدانند که با این گونه اقدامات هرگز نمی توانند پیروز میدان باشند، “ایران اسلامی” کسانی را در دامن خود پرورانده که غیورند و اراده ای آهنین دارند.

[ad_2]

Source link