جایگزینی زانو! 5 چیزهایی که شما باید انجام دهید قبل از عمل جراحی

[ad_1]

اگر شما در حال خواندن این مقاله فرض من این است که شما یا یک دوست در حال برنامه ریزی برای کل جراحی تعویض زانو. اطلاعات من در مورد به اشتراک گذاری است که بر اساس آن فرض است و نتیجه از آنچه که من را دیده اند کار بعد از تعویض زانو عمل جراحی از نظر سریع, بهبود, بهتر مدیریت درد و بهبود تحرک. پس از گذراندن شش سال گذشته (من یک خانه بهداشت مدیر) مدیریت بهبود 100s از بیماران که تحت عمل جراحی تعویض مفصل عبارتند از آنچه که من را دیده اند تولید بهترین نتایج از نظر آماده سازی برای عمل جراحی است.

آنچه که واقعا کار می کند ؟

مانند هر چیزی در زندگی آماده سازی مناسب را تضمین می کند بهترین نتیجه و برای جایگزینی زانو آماده سازی مناسب است تفاوت بین دوره نقاهت در روز و ماه هزینه های دردناک پس از عمل جراحی به دنبال یو پی اس و اصلاحی روش. در اینجا پنج چیز شما می توانید برای دریافت بهترین نتایج وقتی که می آید به عمل جراحی زانو:

1. Propulica جراح!

همه جراحان ارتوپدی نه برابر خلق شده اند. انتخاب یک جراح ارتوپد با سابقه ثابت, در جراحی تعویض زانو. Propuplica است, یک سازمان غیر انتفاعی است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب آگاهانه در مورد هر جراح با دسترسی دقیق

قبلی اجرای نرخ و جراحان درآمده است. این نرخ جراحان بر اساس تاریخی نرخ عوارض و مهمتر از آن به شما می گوید که چگونه آنها عادلانه در برابر همسالان خود. پس از شما مراجعه کننده توسط پزشک مراقبت اولیه خود(PCP) به یک جراح توصیه من این است که شما نام خود را از طریق این ابزار و شما را پیدا خواهد کرد خودتان را خیلی بیشتر در مورد جراح. به یاد داشته باشید خود را PCP ممکن است مراجعه شما به یک دوست یا یک همکار که او یا او تا به حال یک رابطه است که می تواند بر قضاوت و حتی اگر پیشنهاد خود را در نقطه هدف این ابزار به اعتبار خود ارجاع خواهد شما را در سهولت مورد عمل جراحی است.

2. سوال بپرسید!

هنگامی که شما در حل و فصل یک جراح تنظیم یک قرار ملاقات برای ارزیابی اولیه. در حالی که این کار جراح است که به بررسی وضعیت پزشکی شما و سنجش نیازهای پزشکی تان تمرکز خود را باید بر روی آنها مصاحبه. به یاد داشته باشید شما در حال استخدام آنها و نه راه دیگری در اطراف بنابراین نمی توان مرعوب و تهیه یک لیست از سوالات را بپرسید. این مهم است که شما درگیر جراح و حداقل از قبل نوشته شده 10-15 سوالات است که شما نیاز به پاسخ. اگر شما یک فرد سیگاری و یا به عنوان مثال دیابتی از آنها بپرسید که چه مراحل اضافی و یا اقدامات احتیاطی شما نیاز به آگاهی از, برای تضمین بهترین نتیجه. خود را به آنها گذشته سابقه پزشکی کافی نیست بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت پاسخ سوالات شما توسط جراح در فرد و کلمه به کلمه.

3. ورزش پادشاه است! من به این معنی نیست که!

حالا که شما انتخاب جراح مناسب برای این کار شما نیاز به به طور کامل مطابق با سفارشات خود را. یکی از آن خواهد شد یک لیست از قبل از عمل جراحی تمرینات شما نیاز به دنبال در یک صورت روزانه قبل از عمل جراحی. این ورزش ضروری برای بازیابی خود را به عنوان آنها می تواند کمک به تقویت زانو را بهبود انعطاف پذیری و کمک به شما در بهبود سریع تر. من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم است به دنبال این تمرینات به بهترین نتایج. در اینجا یک لینک به برخی از رایج تمرینات توصیه شده برای قبل از عمل جراحی آماده است. من فقط از جمله لینک برای مقاصد گویا و آن را ضروری است که شما خود را دنبال جراح توصیه می آید که تمرینات را انجام دهید.

4. نیشگون گرفتن و کشیدن خود را و صفحه اصلی به صورت (جراحی) موفقیت!

را به خانه خود را امن تر و آسان تر به حرکت در طول بازیابی کلینیک مایو توصیه می کند که شما در نظر گرفتن ساخت و بهبود زیر است به خانه خود را قبل از رفتن برای عمل جراحی:

• ایجاد یک کل فضای زندگی در یک طبقه پس از بالا رفتن از پله می تواند مشکل باشد.

• نصب و ایمنی میله و یا امن نرده مخصوص دستگیره در را دوش یا حمام.

• امن پلکان نرده.

• پایدار صندلی با پشتی صندلی و پشت و عسلی به بالا بردن پای خود را.

• ترتیب برای یک توالت-صندلی بالابر با اسلحه اگر شما کم است ،

• سعی کنید با ثبات نیمکت یا صندلی برای حمام خود را.

• حذف سست فرش و کابل.

5. قبول و جلوگیری از قانون!

قبول فیزیوتراپی!

بسته به نوع بر روی وضعیت پزشکی جراح توصیه یا خانه بهداشت درمانی پس از عمل جراحی سرپایی درمان و یا هر دو (معمولا در جانشینی) دوباره انجام مشق شب خود را و انتخاب ارائه دهندگان خود را بر اساس عملکرد گذشته خود. یک بار دیگر شما در حال استخدام بنابراین عاقلانه را انتخاب کنید. مدیکر خانه بهداشت مقایسه کنید برای مثال یک ابزار عالی است که شما می توانید استفاده کنید برای رای دادن به یک خانه مراقبت آژانس بر اساس مراقبت های بهداشتی خود را نتایج و همچنین به عنوان بیمار خود را رضایت امتیاز. به صورت سرپایی درمان, سلامت, نمرات دارای اعتبار ابزار شما می توانید استفاده کنید برای کمک به شما حق انتخاب سرپایی درمان فیزیکی برای زانو خود را.

جلوگیری از عفونت!

در نهایت اجازه دهید آدرس 800-پوند گوریل در اتاق! زانو عفونت! هیچ چیز مانع بهبودی خود را مانند یک عفونت تند و زننده. در زانو جایگزینی آنها بسیار آسان برای جلوگیری از, در عین حال آنها تعدادی یکی از دلایلی که چرا به جای سوار صاف برای بهبود شهر می شود بسیار پر از دست انداز همه از ناگهانی. برای جلوگیری از پس از عمل جراحی عفونت شامل عفونت طرح خود را قبل از عمل جراحی برنامه ریزی است. عفونت های پس از تعویض زانو شایع نیست اما کابوس زمانی که آنها رخ می دهد بنابراین اجتناب از آنها را در تمام هزینه. مطمئن شوید که یکی از شما سوال خود را بپرسید جراح در طول مصاحبه است: آنچه که سیستم شما را در جای مطمئن شوید من نمی زانو عفونت پس از جراحی ؟ هر جراح خوب شما راه رفتن را از طریق خود کنترل عفونت طرح است که باید شامل موارد زیر باشد: قبل از, در طول و بعد از عمل برنامه. دکتر Howard J. Luks که یک جراح ارتوپدی دارای یک مقاله عالی در زانو, پیشگیری از عفونت است که هر کسی که در حال برنامه ریزی برای انجام یک جراحی تعویض زانو باید به عنوان خوانده شده.

[ad_2]