جامعه نیازمند گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه است

[ad_1]

حسن میرزاعبدالهی‌ها روز پنجشنبه و به مناسبت افتتاح دوازدهمین شعبه بانک قرض‌الحسنه استان قزوین در شهرستان بویین زهرا به خبرنگار ایرنا افزود: این بانک با هدف اجرای عقد قرض الحسنه به صورت تخصصی و حرکت در مسیر بانکداری اسلامی تاسیس شده است.

وی ادامه داد: بانک مهر ایران در راستای ترویج و گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه تاکنون توانسته ۹ میلیون مشتری در سراسر کشور را به خود جذب و اقشار جامعه را تحت پوشش خود جهت دریافت تسهیلات کم بهره قرار دهد.

میرزاعبدالهی‌ها، ترویج و نشر سنت قرض الحسنه را یکی از مهمترین دلایل افزایش اعتماد عمومی جامعه به نظام بانکی برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز نظام بانکی کشور به برکت گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه هر روز درخشان‌تر از گذشته به انجام ماموریت‌های خود در نظام بانکداری می‌پردازد.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان قزوین با تقدیر از کارمندان این بانک در ارایه خدمات بانکداری اسلامی به شهروندان، افزود: انجام به تعهدات بانکی، مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و در نهایت استفاده شهروندان از تسهیلات قرض الحسنه، به خصوص افراد نیازمند و واجدالشرایط از مهمترین اهداف این بانک برشمرده شده است.

دوازدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان بویین زهرا فعالیت خود را جهت ارایه خدمات بانکی آغاز کرده است.

[ad_2]

Source link