ثروتمند به معنای موفقیت نیست جایی نو جایینو؟

برای بسیاری از ما در مدرسه خواندن “داستان دستیار” لازم بود. همه افراد دیگر احتمالاً برنامه تلویزیونی بسیار محبوب و اعتیاد آور را تماشا کرده اند. آیا شما این واژگان را از کتاب به خاطر دارید و آیا می دانید این اصطلاحات چیست؟

جامعه Take’s Ray تمایل دارد که مالکیت ثروت را با یک زندگی شاد ، موفق و دستیابی به ثروت به عنوان بهترین مسیر برای دستیابی به موفقیت برابر کند. این یک تعریف نسبتاً محدود است ، اما واقعیت آن را منتفی نمی کند. بررسی ها نشان می دهد که 100 ثروتمند در این کشور فقط از زندگی متوسط ​​اندکی راضی هستند. همانطور که گفته می شود ، “پول سعادت نمی بخشد.”

بنابراین اگر لزوماً ثروت به موفقیت تبدیل نشود ، چه می کند؟ این چیز خیلی فردی است برای افراد مختلف ، موفقیت به معنای چیزهای مختلف است. برای برخی از این ممکن است به معنای جمع آوری پول زیادی باشد ، برای برخی دیگر به معنای انجام کاری است که شما دوست دارید یا اینکه دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنید. روش های بی شماری برای تعریف موفقیت وجود دارد. همه چیز به فرد بستگی دارد.

نکته این است که یک تمرین ارزشمند است که بررسی کنید و سعی کنید تعیین کنید چه موفقیتی برای شما حاصل شده است ، اهداف خود را براساس آن تعیین کنید و سپس در مورد راهکارها تصمیم بگیرید تا به موفقیت مورد نظر خود برسید. این بسیار شبیه فرآیندی است که شما برای تهیه برنامه مالی خود انجام می دهید. هر دو شامل آزمایش و خطا هستند تا بفهمند چه چیزی برای شما مفید است. در حقیقت ، تصمیمات شما در مورد اهداف موفقیتی که می خواهید به آنها برسید ، تأثیر عمده ای بر روی آن برنامه مالی خواهد گذاشت. دو دست در دست.

شخصی که زندگی خود را به دلیل نیازهای کم تحمیل زندگی کم کرده است تا زمان بیشتری را به یک فعالیت محبوب مانند گشت و گذار یا نقاشی اختصاص دهد ، باید به همان اندازه مدیر عامل یک شرکت Fortune 500 تلقی شود و احتمالاً به مراتب کمتر از استرس استفاده می کند. در حالی که این دو افراط است ، یافتن تعادل مناسب بین سود مالی و موفقیت رضایت شخصی روندی است که همه ما باید برای دستیابی به آن تلاش کنیم.

از این گذشته ، اگر شما برآورده نشوید ، ثمره ثروتمند بودن وجود ندارد. و اگر شما برآورده نشده اید ، چگونه می توانید بگویید که واقعاً موفق هستید؟

Dana’s Take You می توانید موفقیت را به عنوان یک مقصد یا یک فرآیند جستجو کنید. حفظ یک تعریف ثابت از موفقیت می تواند به رکود و حتی افسردگی منجر شود. اگر به موفقیت به عنوان یک فرآیند نگاه کنید ، می تواند به عنوان ادامه دستیابی به پتانسیل نهایی خود به عنوان یک فرد تعریف شود. وقتی با موفقیت در یک منطقه به هدف خود رسیدید ، می توانید به سمت دیگری حرکت کنید.

شما می توانید با دستیابی به اهداف موقت و ملموس مانند دویدن ماراتن یا گرفتن یک باس هشت پوندی ، این موفقیت ها را اندازه گیری کنید. در عوض ، می توانید اهدافی را تعیین کنید که موفقیت نهایی در تمام طول زندگی شما طول بکشد ، مانند یک ازدواج سعادتمندانه ، کشف معنوی یا کمال تر کردن نوسان گلف شما.

تلاش برای موفقیت ، و احساس رضایت از آن ، یک عامل انگیزشی است که کمک می کند فرد درگیر زندگی و اجتماع شود. شما می توانید با غرور به آنچه به دست آورده اید نگاه کنید ، اما همیشه یک هدف جدید وجود دارد که بتواند شما را به آینده منتظر کند.

ری براندون یک برنامه ریز مالی معتبر و مدیر عامل برنامه ریزی مالی براندون است

منبع : http://jayino.com/blog/