تیم فوتبال نوجوانان صنعت چای رودسر لیگ برتری شد

[ad_1]

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در این رابطه به  ایرنا گفت : با توجه به اینکه دیدار رفت این دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافته بود، تیم فوتبال صنعت چای رودسر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت برابر حریف خود پیروز شد و جواز حضور در رقابت های لیگ برتر نوجوانان گیلان را تصاحب کرد.

وی بیان کرد: پیش از این نیز تیم فوتبال نوجوانان فرهنگ و ایثار آستارا که به مرحله نیمه نهایی راه یافته بود با غلبه برابر تیم باغ ملی لنگرود توانست به رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان استان گیلان راه یابد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: با اتمام مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیمهای فرهنگ و ایثار آستارا و صنعت چای رودسر به فینال این مسابقات صعود کردند و گرچه هر دو تیم به لیگ برتر گیلان راه یافتند اما برای مشخص شدن قهرمان مسابقات لیگ دسته اول،  این دو تیم باید رو در روی هم قرار گیرند.

وی اضافه کرد: در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول نوجوانان گیلان ۱۶ تیم حضور داشتند که در دو گروه با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم فوتبال نوجوانان فرهنگ و ایثار آستارا با کسب ۱۹ امتیاز و تیم وحدت ماسال با کسب ۱۵ امتیاز به ترتیب در رتبه های اول و دوم گروه اول این مسابقات قرار گرفتند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

وهابی تصریح کرد: همچنین در گروه دوم این رقابت ها تیم های فوتبال نوجوانان صنعت چای رودسر با کسب ۱۸ امتیاز و باغ ملی لنگرود با کسب ۹ امتیاز به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند و به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

[ad_2]

Source link