تکمیل شب تلخ تبریزی‌ها؛ استقلالی سابق بازهم فرشته نجات سایپا شد

[ad_1]

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر امشب(جمعه) با انجام چهار دیدار آغاز شد که در یکی از مهمترین دیدارها تیم‌های پایین جدولی سایپا و ماشین‌سازی به مصاف هم رفتند و تیم پایتخت‌نشین با یک گل به برتری رسید.

این مسابقه که در ورزشگاه پاس قوامین به میزبانی سایپا در شهرک اکباتان برگزار می‌شد با احتیاط فراوانی از سوی هر ۲ تیم خصوصا شاگردان هومن افاضلی دنبال شد. با این حال موقعیت‌های اندکی برای هر دو تیم به ویژه تیم میزبان خلق شد که بی‌دقتی مهاجمان و هوشیاری مدافعان مانع از رد و بدل شدن گل شد. می‌رفت که ششمین تساوی متوالی سایپا نیز به ثبت برسد که در دقیقه ۸۷ همه چیز تغییر کرد.

آرمین سهرابیان مدافع سابق استقلال این بار هم فرشته نجات ابراهیم صادقی شد. او که در بازی با شهر خودرو در دقیقه ۹۶ گل تساوی‌بخش تیمش را زده بود این بار در دقیقه ۸۷ گل پیروزی‌بخش نارنجی‌پوشان را به ثمر رساند تا سه امتیاز حساس به حساب سایپا واریز شود. محمد خرم‌الحسینی از ماشین‌سازی تنها بازیکن اخطاری این مسابقه بود.

سایپا با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و موقتا با صعودی پنج پله‌ای به رده دهم صعود کرد و جای همین تیم ماشین‌سازی را گرفت. ماشین نیز با تحمل دومین باخت پیاپی با ۲۷ امتیاز فعلا در جایگاه یازدهم قرار گرفت تا شب تلخ تبریزی‌ها تکمیل شود. پیش از این تراکتور نیز در خانه مقابل دیگر تیم خودروساز تهرانی به تساوی رضایت داده بود.

[ad_2]

Source link