تمدن ششم – چگونه می شود آنها بهبود در نسخه های قبلی ؟

[ad_1]

تمدن V در سال 2010 منتشر شد و در ادامه به یک موفقیت بزرگ. حق فروخته است بیش از 33 میلیون واحد در طول سال با تمدن V بهترین-فروش نسخه به فروش می رسد حدود 8 میلیون واحد فروخته شده در سراسر جهان است.

و پرنیان بررسی برای تمدن V خیلی خوب بیش از حد. G5 آن را داد 5 از 5. PC Gamer به آن 98 از 100 Game Informer 9.75 از 10. و تمدن V در زمان “بهترین بازی استراتژی’ جایزه بافتا 2011 بازی جایزه.

است که می گویند وجود ندارد چند قولنج با تمدن V هر چند. یکی از عمده کنایه بود کیفیت بازی AI مخالفان و عدم فراست هنگام انجام مذاکرات و دیپلماسی است.

پس چگونه باید Firaxis Games سعی در بهبود موفقیت تمدن V?

آخرین نسخه های تمدن ششم است که به دلیل آزادی در 21 اکتبر 2016. همان که تیم توسعه تمدن V نیز مشغول به کار بر روی جانشین آن. و آن را در حال حاضر شده است به نام ‘بهترین بازی PC” و ” بهترین بازی استراتژی در بازی منتقدان جوایز.

بنابراین چه چیزی جدید است ؟ به خوبی توسعه دهندگان پیشنهاد کرده اند در مصاحبه های مختلف است که تحقیقات نشان داده بسیاری از علاقهمندان به بازی آمده بود برای پیدا کردن بازی تمدن V یک بعدی.

این هدف بزرگ با تمدن ششم شده است برای ایجاد یک بازی است که باعث می شود گیمر فکر می کنم روی پای خود خیلی بیشتر. بیشتر واکنشی تجربه چیزی است که توسعه دهندگان سعی کرده اند برای رسیدن به.

و با که در ذهن آنها ساخته شده ایم برخی تغییرات جدید برای تمدن ششم. برای شروع توسعه شهر تا به بازرسی و نگهداری شده است. در حال حاضر زمانی که شما ساخته شده است یک مرکز شهر شما به تخصص عملکرد آن شهرستان. آن می تواند تبدیل به یک متخصص نظامی صنعت یا علم شهر می گویند – اما آن را نمی تواند شامل عناصر از همه چیز.

و این بدان معناست که زمین بسیار مهم تر از بازی های قبلی. شما باید به فکر می کنم از طریق و مطابقت عملکرد شهرستان خود را با چشم انداز اطراف آن در حال حاضر برای بهترین نتایج. اگر شما در حال ساخت یک شهر صنعتی شما در حال رفتن به نیاز به منابع طبیعی ،

که تاثیر در مورد چگونه شما باید به فکر می کنم در مورد استراتژی بیش از حد. وجود خواهد شهرستانها که شما نیاز به شناسایی به عنوان مهم و حیاتی برای مخالفان خود را’ زیرساخت های که شما می توانید حمله و شهرستانها که شما نیاز به قرار دادن تاکید بیشتری بر دفاع از خود.

هوش مصنوعی مخالفان به روز رسانی شده است بیش از حد. بنابراین چهره های تاریخی مانند گاندی و تدی روزولت که شما در حال بازی برابر بیشتر خواهد بود باهوش و حیله گری است. هر کدام خاص خود را شخصیت برای شما به خواندن و نظارت بر, اما همچنین برنامه های پنهان است که شما باید به کار سخت به کشف.

و بر خلاف قبلی تمدن ها وجود دارد بسیار بیشتر پاداش به حال برای توسعه فرهنگ امپراتوری خود را. در نسخه های گذشته این بازی شما پیدا کرده اند آن را بسیار سخت تر به موفقیت با تاکید بر توسعه فرهنگی در مقایسه با مثلا علم یا نظامی خود را. بنابراین برای اولین بار در حال توسعه, درام, فلسفه و شعر می تواند مسیر خود را به پیروزی.

[ad_2]