تلاش برای ارتکاب? – 5 دلیل که چرا شما در تلاش خود را متعهد به یک رابطه

[ad_1]

شما شده اند به بیرون رفتن با شریک زندگی خود را کاملا در حالی که شما باید خیلی خوب ارتباط شما تا به حال برخی از فوق العاده بار با هم اما شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای واقعا متعهد به رابطه. شما می دانید که آن را دیوانه می دانند که شریک زندگی خود را واقعا می خواهد به رابطه را رو به جلو به سطح بعدی اما چیزی در درون شما است که شما عصبی است. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای مرتکب در اینجا 5 دلیل که چرا شما در تلاش برای ارتکاب به یک رابطه, اگر هر کسی از آنها دلیل خود را و سپس صحبت کردن با شریک زندگی خود را در مورد آن به طوری که شما می توانید هر دو پیدا کردن یک راه رو به جلو با هم.

وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما باید در تلاش برای ارتکاب به رابطه شما وجود دارد هیچ چیز به ترس از آن را طبیعی گام بعدی است. اگر شما هر دو عاشق هر یک از دیگر اگر شما به هر یک از دیگران بهترین دوست, و اگر شما هر دو متعهد به رابطه وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا هر چیزی باید اشتباه است.

از دست دادن آزادی و هویت

هنگامی که شما تنها شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید و فقط باید به نگرانی در مورد آنچه که بهترین است برای شما. هنگامی که شما در یک رابطه, شما باید برای فداکاری, شما باید قادر به سازش و بله, شما از دست دادن آزادی خود را, اما این است که چنین چیزی بد. به جای سرگردان aimlessly و با هیچ هدف واقعی شما می توانید در حال حاضر جهت و هدف در زندگی خود را. شما می توانید از ترس از دست دادن که شما هستند اما این فقط اتفاق می افتد اگر شما با تکیه بر شریک زندگی خود را به طور انحصاری برای تحقق همه خواسته ها و نیازهای شما. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک رابطه سالم شما هر دو نیاز خود را در فضا زمان به دنبال منافع زمان برای دیدار با دوستان خود. شما لازم نیست که برای برش از زندگی خود را فقط به خاطر اینکه شما در یک رابطه, آن چیزی است که باعث می شود شما جالب آن کمک می کند تا شما را به توسعه به عنوان یک فرد و زندگی بسیار خسته کننده خواهد بود اگر شما خود زندگی می کند.

ترس از ناشناخته ها

هنگامی که شما نگاه کنید در مورد شما پیدا کردن زوج تقسیم و یک طلاق در نرخ هشدار دهنده, شما احتمالا می دانید افرادی که در آن اتفاق افتاده است و آن را احتمالا برای شما اتفاق افتاده است به عنوان به خوبی. اگر شما چیزی خاص با کسی که شما را می تواند ترس از دست دادن آن به عنوان تغییر می تواند یک چیز ترسناک. قبل از حرکت رو به جلو شما نیاز به 100 ٪ خاصی است که آن حق است و حرکت است و هیچ چیز اتفاق می افتد به تغییر رابطه خود را. و البته هیچ چیز را می توان تضمین شده است. بار وجود دارد که شما باید به شانس و یکی از شانس کسانی که در حال آماده شدن برای خود را متعهد به یک رابطه. برای یک رابطه به رشد و توسعه آن را به حرکت رو به جلو است که تنها می تواند از تعهد است. شما باید آماده به شانس شما احتمالا باید مشکلات خود را در طول راه است اما تا زمانی که شما با هم کار کنند و با هم نگه دارید و سپس شما باید به مقابله با آنها.

تحت فشار به ارتکاب

اگر شریک زندگی خود را در تلاش است به شما فشار به ارتکاب سپس شما باید هرگز به آن است. زمانی که رابطه شما حرکت رو به جلو به مرحله بعدی آن را به دلیل این که شما هر دو آن را می خواهم شما در برابر همکاران در این و یک فرد نمی تواند تصمیم می گیرید که چگونه رابطه خود را به شما حرکت رو به جلو با هم. نه هر کس می رسد در این تصمیم به ارتکاب به عنوان به سرعت به عنوان شریک زندگی خود می کند و شما فقط ممکن است آهسته تر در کنار آمدن با احساسات خود را برای آنها از آنها را برای شما. شما احتمالا می تواند درک سرخوردگی خود را اگر شما به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای و یک روز را به ذهن خود را تا همین حالا تلاش خود را متعهد به یک رابطه, شما باید برای رسیدن به آن در زمان خود. مشکل در مورد مردم تحت فشار بودن به ارتکاب این است که معمولا آنها را هل می دهد در جهت مخالف است. بیمار با شما بی تاب شریک, صحبت کردن با آنها در مورد آن را فراموش نکنید که در برخی از نقطه شما باید برای تصمیم گیری.

حمل چمدان

آیا شما شده است از طریق شکستن یو پی اس قبل از شما تا به حال بیش از سهم عادلانه خود را? هنگامی که شما را شکسته تا با کسی که آن طول می کشد زمان برای دریافت بیش از آن و به کار را از طریق هر گونه مسائل. شما نباید وارد رابطه دیگری تا زمانی که شما با موفقیت به درب بسته در یکی از آخرین زیرا اگر شما پس از آن شما خواهد شد حمل مسائل حل نشده از آخرین آن خواهد بود که کمی بدتر شده پرداخته است. اگر شما از طریق یک رشته از روابط هرگز قادر به بستن یکی از آخرین و سپس شما خواهد شد مبارزه برای به دست آوردن نزدیک به شما خواهد شد مبارزه برای ساختن یک رابطه سالم و شما همیشه در حال انتظار برای رابطه خود را به پایان برساند. خود را در حال رشد منفی تاثیر می گذارد که چگونه مردم شما را درک و آن را دشوار است برای افراد نزدیک به شما و یا حتی می خواهید به امتحان کنید. پس از یک رشته از تجارب منفی آن می توانید احساس امن تر گرفتن بیش از حد نزدیک به هر کسی. شما باید قادر به حل و فصل مسائل خود و مهم تر از همه, شما باید متوجه باشید که رابطه شما است نه آنهایی قبلی خود را, شریک زندگی خود را است نه آنهایی قبلی خود را. ترک گذشته در گذشته و آینده پر است از نانوشته بالقوه است.

طلاق در دوران کودکی

اگر پدر و مادر خود را طلاق گرفتم زمانی که شما یک کودک بود که شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به ترس از خیانت و فروپاشی رابطه خود را. از آن آسان است برای دیدن چگونه این مشکل می تواند بوجود می آیند. اگر یک کودک دارای یک توالی از مردم در حال عبور از طریق زندگی خود را که آنها هرگز یک فرصت برای به دست آوردن نزدیک به سپس آنها در حال رفتن به سمت چپ با یک بدبینانه نظر در روابط است. این متولد شده است چون کودکان از پدر و مادر طلاق گرفته آیا باید بالاتر از نرخ طلاق نسبت به فرزندان از کل خانواده. من می توانید ببینید که چرا کسی از این پس زمینه می تواند واقعا در تلاش برای ارتکاب به یک رابطه همیشه وجود داشته باشد این ترس است که آنها را حرکت می کند. این وضعیت آسان برای مقابله با, شما نیاز به صحبت کردن در مورد احساسات خود و ترس را با شریک زندگی خود را و آنها نیاز به نشان می دهد از طریق کلمه و عمل است که وجود دارد چیزی برای ترس.

من حدس می زنم که وجود دارد هر تعداد از دلایل که چرا شما در تلاش خود را متعهد به یک رابطه و مقدار زیادی از آن را جوش پایین به یک عدم اعتماد به نفس در خودتان و آینده است. اگر شما هر دو عاشق یکدیگر و همراه با هم و سپس شما باید پایه و اساس یک رابطه خوب است. اگر شما می توانید هر دو متعهد به ایجاد بهترین رابطه ممکن است که شما می توانید و سپس شما باید پایه ای برای آینده ای روشن تر.

[ad_2]