تفاوت نرم افزار بین HDPE, LDPE, MDPE و همچنین بافته PP و غیر بافته کیسه

[ad_1]

تعریف LDPE, HDPE, MDPE و بافته PP مواد ؟

HDPE (پلی اتیلن با دانسیته بالا) تولید شده است که در دماهای پایین و فشار با استفاده از زیگلر-Natal و misallocate کاتالیزور و یا فعال اکسید کروم (شناخته شده به عنوان یک کاتالیزور فیلیپس). عدم شاخه در ساختار آن اجازه می دهد تا زنجیر پلیمر به بسته نزدیک به هم و در نتیجه متراکم بسیار کریستالی مواد از استحکام بالا و متوسط و در سفتی.

از سوی دیگر LDPE (پلی اتیلن با دانسیته پایین) LDPE آماده است از گاز اتیلن تحت فشارهای بسیار بالا (تا حدود 350 megapascals یا 50000 پوند در هر اینچ مربع) و درجه حرارت بالا (تا حدود 350 °C [660 °F]) در حضور اکسید ابتکار عمل. این عملکرد فرآیندهای پلیمری با ساختار هر دو کوتاه و بلند و شاخه. چون شاخه های جلوگیری از مولکول های پلی اتیلن از بسته بندی از نزدیک با هم در سخت سفت کریستالی ترتیبات LDPE بسیار انعطاف پذیر مواد. نقطه ذوب آن در حدود 110 °C (230 °F).

MDPE (پلی اتیلن با چگالی متوسط) است که ترکیبی از LDPE و HDPE.

دیگر مواد بافته PP (پلی پروپیلن بافته شده) است تولید شده از طریق اکستروژن گسترده ورق PP است که قطع به روند و پس از آن بافته شده است را با هم یک ورق مداوم از مواد بافته. با شخصیت و قدرت اثربخشی هزینه و تنفس سوراخ های بافته PP مواد نیز یک ماده انعطاف پذیر برای بسته بندی مواد غذایی.

در واقع با شخصیت های مختلف هر یک از مواد جدا شده از ویژگی های و توان های مختلف استفاده می شود تابع.

چگونه این مواد مختلف استفاده می شود برای مقاصد مختلف تولید بسته بندی کیسه

LDPE مواد است که نرم و صاف و براق مناسب برای تولید با کیفیت بالا و بسته بندی کیسه های لوکس کالا مانند دست سازمان دیده بان لباس, کیف و غیره. اما به دلیل کیفیت و قیمت باکره LDPE مواد بسیار بالا است که یک چالش بزرگ برای شرکت های کوچک است. آنها نشان می دهد که تولید کننده با اضافه کردن مواد بازیافت شده در جهت کاهش قیمت و همچنین ساخت کیسه های سازگار با محیط زیست.

HDPE از سوی دیگر یک انتخاب محبوب در بسیاری از شرکت ها به عنوان با کیفیت بالا و قیمت ارزان و سفت شکل مواد است. علاوه بر این پلی اتیلن تولید کننده را قادر می سازد به تولید با ضخامت نازک; از این رو انعطاف پذیر برای انواع گوناگون کالا. اما برای مقایسه با LDPE مواد HDPE است که به عنوان نرم و براق به عنوان LDPE; از این رو ترجیح داده است برای محصولات صنعتی و غذایی و مواد غذایی, و غیره.

MDPE است که ترکیبی از LDPE و HDPE. به این معنی MDPE هر دو از شخصیت این دو مواد: آن نرم تر از پلی اتیلن و صاف به عنوان LDPE با ضخامت متوسط. MDPE اختراع در ارضای تمام نیازهای مشتریان است. مشتری ممکن است امید است که این کیسه ها کمی نرم و براق اما با قیمت ارزان. در این وضعیت MDPE بهترین انتخاب است.

این سه مواد فوق را نسبتا نازک به ضخامت یک نقطه ضعف با برخی از انواع محصولات مانند ماشین های سنگین, ماشین با تیز طرف ، اما بافته PP مواد با ضخامت آن قدرت به دلیل تنگ plaited جانشینی و همچنین تنفس سوراخ باعث می شود کسانی که کارهای آسان تر را به انجام برسانند. بافته PP اجازه می دهد تا یک حمل و نقل ایمن با فاصله طولانی است که در حال حاضر بهترین انتخاب برای شرکت های صادرات. علاوه بر دوام آن را قادر می سازد مشتریان به استفاده مجدد برای مقاصد دیگر.

که است که می گویند انتخاب بسته بندی کیسه های کالا به عنوان ساده نیست که مردم به طور معمول فکر آن است. این خواسته که شرکت با درک عمیق خود را از محصولات و مقیاس برای دریافت مناسب ،

[ad_2]