تعبیر خواب: خانه

[ad_1]

نماد خانه در خواب

خانه بسیار رایج شی در یک رویا. چه یک خانه متوسط در یک رویا ؟ این خانه دارای بسیاری از معانی! در اینجا یک رویای من تا به حال به عنوان یک جوان:

خانه و برج رویایی

من را از طریق رفت یک خانه, صعود بالاتر و بالاتر. یک مرد با چاقو تعقیب من تمام راه. زمانی که من رسیدم بالاترین اتاق من متوجه شدم من تا به حال به پرش. و گروهی از شیاطین بودند تپش بر روی درب برای شکستن از طریق به من. به عنوان چوب شروع به متلاشی شدن من افتاده از طریق شیشه ای بسیار مخربی آن به صدها تکه ای که من از اتاق خارج شد به هوا. مرد رسیده برای من اما شکست خورده است.

به عنوان من, من می توانید ببینید خانه – در حال حاضر آن را به یک برج. من سقوط کرد, سقوط کرد, سقوط کرد. مو, اسب سواري, پایان دادن به در تیز حیوانات پنجه شکست شیشه برای رسیدن به من. همه آنها از دست رفته است. من بسیار شگفت زده شد وقتی که من فرود آمد و به راحتی بر روی شن و ماسه. من شروع به راه رفتن در ساحل. بسیاری از مردم راه می رفت گذشته من یا من گذشت پتو خود را در ساحل. هیچ یک به نظر می رسید به دانستن و یا درک من شگفت آور, محاکمه, تمام چیزهایی که برای من اتفاق افتاده و من فرار بزرگ.

معنی خانه رویایی

رویایی که شد متوجه شدم. این بود زندگی من. خشم من ناپدری و خشونت از جوانی من به پایان رسید که مادر من او را طلاق. او جلو و یک چاقو یک بار, اما, مانند, در, رویای, آیا قطع نمی شود هر کسی با آن است. بعدها در زندگی من متوجه شدم: هیچ کس نمی داند چه مصائب مردم دیگر جان سالم به در برد. ما به صورت عادی به عنوان هر کس دیگری.

آن خانه که شد یک برج به نمایندگی از جوانان است. در ابتدا من بود و دوست داشتم. بعد خانه بود زندانی برج. من یک مقدار زیادی از ضرب و شتم. اما من پدر ودختر, پدر, آیا برخی از چیزهایی که به عنوان خوبی. من او را بخشید طولانی پیش!

ساحل نشان دهنده مانده از زندگی من است. “زندگی یک ساحل” یک عبارت رایج.

مسیحی تعبیر خواب خانه

من شنیده ام این تفسیر از رویاهای بسیاری از مسیحیان که شامل یک خانه به عنوان به خوبی. تفسیر متعلق به خدا است ، (درخواست دانیل و یوسف.) مسیحی تفسیر از یک خانه در یک رویا به نظر می رسد تقریبا همیشه نماز.

نماز به شکل یک مانع بین نماز جنگجو و اراده دشمن خدا. من را دیده اند یک حصار سیم های خاردار در یک رویا. این یک دیوار از نماز.

من را دیده اند نرده های سنگی نیز که به نمایندگی از نماز.

دیوارهای خانه می توانند نشان دهنده حفاظت از نماز یک مسیحی است.

خانه ها به طور کلی

خانه دارای چندین سطح است. هر یک از این نشان دهنده جنبه های مختلف یک فرد است. طبقه همکف نشان دهنده روزانه, زندگی آگاهانه. این است که سطح زندگی ما می توانید به سادگی مشاهده کنید. اتاق زیر شیروانی نشان دهنده ناخودآگاه و گاهی اوقات آن را می تواند نشان دهنده تعامل با مسائل معنوی.

زیرزمین

زیرزمین فروشگاه چیز از استفاده از و یا می شود در یک زمان آینده. زیرزمین برای بسیاری بود و نه یک فعال بخشی از برنامه زندگی (طبقه همکف). آن است که یک محل ذخیره سازی و یا یک محل برای استراحت و تكيه (اتاق بازی).

تاریک, ترسناک, زیرزمین ممکن است نشان دهنده سرکوب خاطرات کاری دشوار به فرایند یا قبول. نامطلوب خاطرات ذخیره شده در زیر زمین.

اتاق زیر شیروانی

شیروان در خواب اغلب نشان دهنده ذهن ناخودآگاه. موارد در اینجا ذخیره شده برای استفاده های بعدی. آنها در دسترس هستند در صورت لزوم.

طبقه سوم

برخی خیال گزارش شکستن از طریق اتاق زیر شیروانی برای رسیدن به طبقه سوم. این طبقه نشان دهنده زندگی معنوی و روحانی از دریمر نه اتاق زیر شیروانی. دقت داشته باشید که ساخت و ساز و هر لحظه افکار در مورد ساخت و ساز ستبری یا قدرت طبقه سوم. این نشان دهنده خود را در زندگی معنوی و روحانی.

زمانی که من یک مسیحی بود من خواندن بسیاری از کتاب ها و خیلی چیزها یاد گرفتم که که در عصر جدید (شیطانی و شکسته). من خواب دیدم که در طول زمان پیدا کردن یک درب در لبه اتاق زیر شیروانی. من از طریق صعود برخی از پله ها خودم را در یک طبقه سوم. دیوار اکثرا سوخته در یک طرف. طبقه جدید تخته میخ در زاویه های عجیب و غریب. تخته سه لا دیوار نیز جدید است. همه چیز ساخته شده بود اتفاقی و آتش آسیب چپ سقف و گم شده دیوار به طور کامل باز است.

من می توانم خورشید روشن از وجود دارد. نور شدید باعث شد من به نوبه خود من سر و بلند کردن بازوی من برای محافظت از چشمان من.

چون من مسئول نیست با من زندگی معنوی و روحانی, من تا به حال ساخته شده و زهوار در رفته خطرناک طبقه سوم. اما من می توانید ببینید این پسر از وجود دارد!

تکرار مکررات از زیرزمین تا:

زیرزمین: چیزهایی که شما قصد دارید استفاده نکنید و یا نمی خواهید به استفاده از

طبقه همکف: زندگی روزانه مردم و نگرانی

اتاق زیر شیروانی چیزهایی که شما با استفاده از تا حدودی به طور منظم

طبقه سوم: زندگی معنوی

دیوار (مسیحی): نماز

به یاد داشته باشید: این کاربرد بسیار شایع هستند. اما این معنا در رویای خود می تواند هر چیزی. شما باید در مورد آن دعا کنید. در اینجا برخی از تغییرات:

رویای معنای جدید خانه: چیزی جدید در حال آمدن است به زندگی خود را. شاید آینده خود را نگه می دارد یک زندگی جدید است.

تعبیر خواب از یک خانه در آتش: چیزی در زندگی شما نیاز به توجه فوری. آن است که به سرعت در حال از بین بردن زندگی خود را. این می تواند کمتر واضح است ؟ اگر آتش در خانه خود اقدام فوری لازم است.

رویای یک خانه متحرک: زندگی خود را در حال رفتن به جایی. شاید شما را به حرکت به یک مکان جدید – و یک خانه جدید وجود دارد. برخی از جنبه های زندگی خود را در حال گذار. نگاه کنید برای جزئیات دیگر در رویا است که ممکن است تصحیح تفسیر و درک است.

تعبیر خواب – جاری شدن سیل در خانه: این اغلب نشان دهنده قضاوت خدا. حتی یونگی مترجم مجبور به پرداخت توجه به این تفسیر است. در تاریخ خدا و مردم سیل نوح داوری خدا بر شرارت انسان است. رویاهای بسیاری در سال های اخیر از سونامی یا سه سونامی در جانشینی سریع در حال قضاوت در مورد آینده در مردم جهان است. و قضاوت شروع می شود و با خانه خدا. نمادی از یک سیل به عنوان قضاوت در حال حاضر بخشی از “ناخودآگاه جمعی” در ایده یونگ (که واقعا فقط ترجمه یک کتاب در عرفان شرقی – کلمات خود را). اما برای کسانی که دعا می کنم شما فقط ممکن است گفته شود توسط روح القدس است که جاری شدن سیل آب در حال قضاوت است. اگر آب را به خود و خانواده چه معنا است ؟ این می تواند فقط برای یک عضو از خانه است. یا به این معنی است که کل محله و یا ملت است.

نتيجهگيری:

یک خانه در خواب می تواند به معنای بسیاری از چیزها می شود و یا مورد استفاده برای انتقال طیف گسترده ای از پیام. اغلب من انتظار یک خانه نشان دهنده زندگی خود را. گاهی اوقات یک خانه فقط یک خانه است.

[ad_2]