تصورات غلط رایج در زندگی مربیگری

[ad_1]

مربیگری زندگی تبدیل شده است محبوب روش بهبود زندگی کارگران و افراد عادی. برای سال, آن است که توسط افراد متعدد برای اصلاح مشکلات خود را برای رسیدن به اهداف خود و برای افزایش موفقیت است.

آن را تبدیل به یک محبوب ضرب المثل نه تنها در جوامع بلکه شرکت ها نیز به دلیل اعتقاد آنها از قدرت مربیگری به تغییر زندگی می کند و برای به دست آوردن اهداف مورد نظر آنها می خواهند. در حال حاضر سرپرستان و مدیران دیگر انتقاد از زیردستان خود را, اما آنها مربی آنها برای ایجاد انگیزه در آنها.

چه مربیگری زندگی است ؟

این روش در جایی که مربی حرفه ای کار با مشتریان به آدرس خاص مشکلات شخصی, شخصی, پروژه, انتقال, کسب و کار موفقیت شرایط در زندگی و روابط. این متفاوت است از مشاوره درمان, مشاوره و درمان به دلیل آن را تمرکز بر علت ریشه ای مشکل است.

در طول جلسات کوچینگ مربی گوش می پرسد سوالات و منعکس کننده آنچه که آنها از شنیدن این خاطرات از مشتریان خود را به تدوین و فرموله کردن روش ها و استراتژی است که آنها اعتقاد بر این است که موثر در دستیابی به اهداف مشتریان خود را می خواهید و تحول آنها می خواهید برای رسیدن به در زندگی خود را. کار با مربیان زندگی افراد می تواند به دست آوردن راه حل ها و نتایج آنها می خواهند. کسانی که به دنبال مربیان رسیدن به اعتماد به نفس و تمرکز بیشتر در زندگی بیشتر سطح عزت نفس و اعتماد به نفس.

با وجود مزایای متعدد آن را به ارمغان می آورد به افراد معنای واقعی زندگی مربیگری شده است غلط و misconceived توسط بسیاری از نتیجه باعث بسیاری از perplexities و سردرگمی در میان مشتریان. چه این تصورات غلط ؟

در زیر تصورات غلط رایج در مورد زندگی مربیگری:

1. مربیگری زندگی است درمانی که در آن افراد می توانند با تکیه بر آن برای مشاوره و روان درمانی. – در مربیگری است و نه درمان اما یک روش برای کمک به افراد در دستیابی به اهداف خود.

2. آن می تواند به رفع مشکلات افراد است. – این تصور غلط است به دلیل مربیگری است فقط یک ابزار و یک کاتالیزور برای کمک به افراد در پیدا کردن راه حل برای مشکلات خود را. آن است که عمر مربیگری خود را که حل این مشکلات اما از آن است که فرد درگیر است که مسئولیت خود را به آدرس اقدامات است.

3. آن است که قابل مقایسه با مربیگری است که به افراد مشاوره. – آن است که شبیه به مربیگری چرا که مشاوره می دهند اما افزایش آگاهی افراد در توانایی و ظرفیت خود را برای حل مشکلات و رسیدن به اهداف خود.

4. آن را تولید نمی کند و نتایج ملموس. مربیگری زندگی با تمرکز بر بالا بردن آگاهی افراد برای رسیدن به نتایج آنها می خواهند. این روش از مربیگری افراد برای برنامه ریزی و اجرای اقدامات خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر.

5. کسی نمی تواند به وضوح ارزیابی صلاحیت حرفه ای مربیان است. این درست نیست زیرا حتی اگر مربیگری حرفه ای است که هنوز هم غیر قابل تنظیم یکی هنوز هم می تواند ارزیابی صلاحیت مربی زندگی در سوال. شما می توانید ارزیابی اعتبار خود را با آن تجربه و سابقه مثبت و شهادت از مشتریان قبلی.

6. افراد موفق لازم نیست مربیگری. در واقع اکثر افراد موفق برای به دست آوردن و افزایش میزان موفقیت خود را از طریق مربیگری زندگی.

اینها برخی از تصورات غلط در مورد مربیگری زندگی.

[ad_2]