تانترا – فیلم بیداری, اوج لذت جنسی

[ad_1]

زن تجسم تانترا الهه و شاکتی نامحدود است. تانترا نسبت به هر کاری فراوانی از انرژی معنوی و هدر رفتن آن جدی است بخواند. به عنوان یک زن شاکتی آشکار در درون او انرژی تبدیل او به یک الهی priestess و قدرت انسان بودن است.

به عنوان یک قاعده هر زن باید توانایی برای رسیدن به یک تانترا, ارگاسم, به طوری که او می تواند رسیدن به کمال معنوی بالقوه است. این تانترا مقدس اثبات است که یک زن کامل روشنگری است که با شدت از او شخص بالقوه است.

یک زن باید افزایش خود لذت آب و هوایی پتانسیل با استفاده از تانترا تکنیک های مانند ‘یونی واجرا Rahasayam‘و ‘Shwaas Gati Paddhati‘. این شامل گسترش وابسته به انرژی در سراسر بدن است. آن را نیز شامل تجسم انرژی در حال حرکت از طریق داخل پاها و زانو و ران به اوج رسیدن در واژن (یا یونی). این کمک می کند تا تمرکز تانترا انرژی است. این کمک می کند تا افزایش اوج لذت جنسی پاسخ و بسیار مفید برای کسانی که پیدا کردن آن دشوار به ارگاسم.

فشردن خود یونی nadis بدون گسترش انرژی بیش از حد می تواند یک شروع خوب است. به عنوان شما فشار برخی از شما را پیدا خواهد کرد که انرژی خود را از muladhara (ریشه) چاکرا ساختمان به آرامی و به شدت. نگه دارید تا فشار به آرامی و بدون ایجاد ناراحتی. شما نباید اجازه دهید این انرژی پراکنده – به جای نگه داشتن آن در داخل است.

به آرامی درون مخلوط شاکتی عناصر tantric نفس با یونی nadis و تجسم یک تند باد انرژی به سرعت در حال حرکت به بالا و پایین بدن خود را با عجله به خود تاج چاکرا قابل توجه آن با نیروی معنوی و بازگشت به اعتصاب خود را muladhara چاکرا. این گسترش ارگاسم به دوازده یا بیشتر ارگاسم در جانشینی سریع, شما منجر به سطح بالاتری از آگاهی هشیار.

این قدرتمند و باستانی تکنیک. آیا استفاده از آن بدون مناسب احترام و زمینه. تانترا برای زنان تأثیرات ذهن, بدن و روح به طور همزمان و تمرین باید تحت نظارت متخصص از انجام تانترا ، تازه کار, دستورالعمل یا غیر هدایت شونده خود عمل نمی خواهد به نفع شما به هیچ وجه و حتی ممکن است باعث آسیب زیادی.

قرار دادن قلب و روح خود را به این تکنیک ها – وجود دارد به یک جنبه الوهیت در همه چیز شما سعی می کنید برای رسیدن به.

[ad_2]