تاریخچه سنت آنتونی کلیسای جامع در بومانت تگزاس

[ad_1]

آماندا رگ “ساخت برجسته: سنت آنتونی کلیسای جامع, Beaumont, تگزاس” سنگ محکvol. نوزدهم (سال 2000) 48-58.

این مقاله به بررسی تاریخچه و نمادین و فرهنگی اهمیت سنت آنتونی کلیسای جامع در Beaumont, Texas. آماندا رگ ادعا میکند که این کلیسای کاتولیک دارای معانی خاص خود را برای محله های کشیش نشین. سنت آنتونی ظاهر فیزیکی بسیار نمادین است. طرح طبقه است که به شکل یک صلیب و مجسمه ها و دیگر آثار هنری نشان دهنده بسیاری از اصول ایمان کاتولیک.

قبل از سال 1897 و آمدن پدر ویلیام لی کلیسای کاتولیک در Beaumont, St. Louis بسیار کوچک بود و اسپارتان. در سال 1901 کشف نفت منجر به هجوم مردم و روغن مربوط به کسب و کار. به عنوان یک نتیجه, St. Louis شد بیش از حد کوچک به جای افزایش جمعیت کاتولیک و پدر لی پیشنهاد ساخت یک کلیسای جدید. این کلیسا ساخته شده بود با توجه به پدر لی را طراحی و آن اختصاص داده شده بود در ماه ژانویه سال 1907 به افتخار سنت آنتونی از پادوا. بعدی پدر لی جدید آغاز شده دستور زبان مدرسه و مدرسه سابق منتقل شد به یک صومعه برای راهبه که به تدریس در مدارس. پدر لی نمی زندگی می کنند برای دیدن اتمام مدرسه دستور زبان در سپتامبر 1918; درگذشت او در ماه ژوئیه آن سال و به خاک سپرده شد در سنت آنتونی در پای محراب.

پدر E. A. Kelly پدر لی جانشین وارد Beaumont در حالی که این شهر هنوز تجربه رونق اقتصادی از رونق نفت. او تصمیم به ساخت یک صومعه جدید برای راهبه ها در هزینه $25,000. بیشتر پروژه های ساختمانی شامل آجر کشیش بخش در سال 1922 یک دبیرستان در سال 1926 و یک منطقه تفریحی در سال 1928. در سال 1937 پدر کلی شروع به بازسازی و تزئینات داخلی از سنت آنتونی. پدر کلی اضافه شده روغن نقاشی و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای در هزینه $32,000. در سال 1953 جدید, دستور زبان مدرسه ساخته شد به جای افزایش دانشجو ثبت نام. این مدرسه هزینه 400.000 دلار است و هنوز در استفاده از امروز.

Monsignor کلی بازنشسته و از موقعیت خود به عنوان کشیش کلیسای سنت آنتونی در ماه اوت سال 1954 و او در گذشت شش ماه بعد. جانشین او کشیش جورج, سیاه, ساخته جدید دبیرستان و یک صومعه در سال 1961. در سال 1972 پدر ماروین Enderle شروع به مرمت کلیسا داخلی و او اضافه یک پارکینگ برای کلیسا در سال 1979. در سال 1995 تحت پدر Beenie Patillo سنت آنتونی در حال توسعه یک مرکز محله.

تکامل از سنت آنتونی از یک اسپارتان کلیسا به ساختار است که یک نقطه عطفی تاریخی در بومانت درگیر بسیاری از مختلف شبان و نسل کاتولیک های کشیش نشین. سنت آنتونی است که بیش از یک محل عبادت; کلیسا درگیر در جنبه های متعدد از آن محله های کشیش نشین زندگی می کند. بنابراین سنت آنتونی بسیار مهم است به کاتولیک ها در بومانت.

[ad_2]