تاریخچه تاروت – 4 پسر Ramesses II – Khaemwese

[ad_1]

من شخصا بر این باورند که نمادین سیستم است که به تصویر کشیده شده در تاروت سیستم آغاز شده بود از طریق دانش است که فرعون به نام شاهزاده Khaemwese حال یا به دست آمده از اجداد خود.

به عبارت دقیق تر او 4 پسر Ramesses II (همچنین به عنوان شناخته شده Ramesses بزرگ) به دلیل Ramesses II شد و بدین وسیله حکم برای مدت طولانی او احترام برخی از فرزندان خود را. آن است که به خوبی شناخته شده است که Ramesse دوم مورد علاقه پسر بود Khaemwese که او ستایش با عنوان بسیاری از. برای من شخصا رابطه وجود دارد به نظر می رسد بسیار شبیه به بولدوزر و Imoteps رابطه که می توانید آن را به من شگفت زده از خود شباهت. Khaemwese خواهد خود را متوجه شده و از طریق همه از بسیاری از استعدادهای خود را فقط مانند Imoteps یک بار انجام 1000 سال قبل از Khaemwese زمان. باستان شناسان بر این باورند Khaemwese متولد شد در حالی که Ramesses هنوز جوان و حتی قبل از او تاج گذاری شد. مادرش گفته می شود ملکه Istnofred (Isisnofret). Ramesses II معروف ترین همسر Nefertari اما همسر دوم خود بود که ملکه Istnofred (Isisnofret) احتمالا به عنوان بزرگ نفوذ به عنوان Nefertari. او خواهد بود که ملکه به پادشاه او بزرگترین فرزندان/مردان زمان خود یعنی Merenptah و Khaemwese. Merenptah خواهد بود Ramesses II جانشین و Khaemwese خواهد تا این روز جلب توجه کسی که گوش می دهد.

Khaemwese که گفته شد بسیار باهوش بود و خیلی عشق عمیق خود را برای اجداد باستانی. اما این تنها یکی از بسیاری از استعدادهای که این فرد به نظر می رسید که تا به حال. در متن کهن او به دست آورده شهرت که امروز کسانی عمومی هنوز. او Ramesses II, پسر مورد علاقه, حتی تو نبود او یک قهرمان جنگ پدرش بود. Khaemwese بزرگترین شعبده باز از زمان خود و یک محقق به یاد بیش از یک هزار سال پس از مرگ او. من او را صدا ‘به Imoteph’ از روز خود را که به اعتقاد من هنوز هم می تواند دیده می شود. و هنگامی که آرامگاه او مانند Imotephs آرامگاه یافت, عجایب آشکار خواهد شد – این می تواند باشد که خود مقبره خالی هستند مانند برخی از دیگران هستند… کتیبه ای از او را می توان در Serapaeum در سقاره که در آن او می گوید که او در سن بسیار جوان زمانی که او پیوست Ptah روحانیت در نتیجه اختصاص زندگی خود را به دانش Ptah. Ptah خدا بود خدا-پدر سه گانه ممفیس همسرش بود سخمت و پسر او بود Nefertem. اما Ptah شد یک نوع از شرح کشیش است که اختصاص داده شده بود به آگاهی از حقیقت – مت’ (شکل دیگری از این می تواند بعدا ” حکمت عاشقان – فلاسفه افلاطون سقراط و از جمله مردم).

تاروت عرشه از طریق تاریخ ما

برخی بر این باورند که عرشه تاروت برای اولین بار آمد در سراسر قرن 16th – 17 اما من شخصا اعتقاد دارم آن را در اینجا حتی قبل از 13 قرن است. Dear Sir Michael Anthony Eardley Dummett رد این ایده که تاروت سیستم مورد قبل از قرن 18 اما او اعتراف می کند که سیستم در استفاده از راه های دیگر.

من شخصا باور نمی کنم این آقا Michael Anthony پایگاه افکار خود را در صرف این واقعیت که هیچ شواهدی یافت شده است پس کرایه که قبل از تاریخ قرن 17. من کاملا درک کنند که چرا او قادر است به دولت هر نظریه مثل من می توانم. هنگامی که یک شخص می شود یک محقق/استاد و حتی یک آقا اظهارات خود را متوجه خواهد شد در یک نور جدید. بسیاری از مردم تمایل به “باور” چه چیزی است که درک آن است که پس کرایه فقط در یک نظریه سطح. بنابراین معمولا اساتید حفظ و تئوری های خود را به ساعت من شخصا فکر می کنم این غم انگیز است چرا که نظریه خود را به عنوان با ارزش خود را به عنوان شناخته شده دانش است. از یک نظریه و ایده از ایده و تئوری با هم یک واقعیت می تواند تعلق (یا بنابراین من فکر می کنم). به عنوان من سعی می کنم به دولت به عنوان اغلب به عنوان من می توانم, من واقعا دوست دارم همه جهانها معلمان اما یک معلم همیشه نیاز خود را/خود سوالات دانشجویان نیز این “چرا”. من شخصا معتقدم یک معلم جهان ” ترین تنبل, دانش آموز, هرگز پایان دادن به او و یا او را از نظر چون آنها را جلوتر از خود و یا دانش آموزان خود را به طوری که آنها می توانید آنها را در بهترین صورت و با اخلاقی (که ظاهرا جهان است که در مجموع عدم).

Gian Giacomo Girolamo Casanova متولد شد و در 1725 در ونیز او مانند بسیاری از رمان افکار وجود دارد که در مورد او. به جای او یک مرد از بسیاری از رسوایی او را به اتهام تجاوز به یک دختر جوان, و او تا به حال حفر تازه دفن بدن تا فقط برای بازی یک ذره شوخی (هیچ احترامی برای آنهایی که گذشت).

در ماه جولای سال 1755 در سن سی او دستگیر و محکوم به مورد علاقه خود را در سحر و جادو (سحر) توسط Inquisitori di Stato در ونیز و زندانی در “من piombi” (“آگهی”) معروف زندان متصل به Doge کاخ.

در حال حاضر من شخصا معتقدم که این است که در اینجا ما برای اولین بار دیدن Casanova به حال دانش از کارت های تاروت. او گفت: تا به حال یک برده جوان/روسپی/دهقان به نام Zaïre این دختر را دراز عرشه یک کارت و به مردم در مورد ثروت خود را – یک fortuneteller. به همراه او در آن روز برای انجام چنین با کارت است که در واقعیت های تاروت.

شواهد دیگر نشان می دهد که سر مایکل آنتونی Eardley Dummett می تواند بسیار اشتباه در افکار خود را در مورد عرشه تاروت.

اعتقاد بر این است که آن را در سال 1499 زمانی که فرانسه را فتح میلان که فرانسه و سوئیس سربازان برای اولین بار معرفی شدند به عرشه تاروت میلان.

تصور غلط در مورد fortuneteller می تواند از لحاظ توان گفت به درک در مورد این ابزار را در خود دارد. در واقع آن است که ‘ابزار یا شی” است که شامل باستان, پیر ‘Heka / اسن را از سحر و جادو’, آن را همیشه خواهد بود که نیروی زندگی را در خود دارد. این ابزار که در ابتدا فقط اعداد است که در طول زمان در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان ‘مبحی معانی رمزی اعداد’. ابزار بعدی کلمه بود یا نامه ای بود که در زمان ترکیب با اعداد می دهد که دقیق تر گفتن. هنگامی که زمان های باستانی آشوری ها و آزتک ها و مصری و سومری ها آن بود که همه آنها را ترکیب را به یک تصویر.

حدود 1465 50 مس-حکاکی صفحات/تصاویر پدید آمده است که احتمالا در آن میلان تاروت عرشه آمد از. این مس حکاکی نمی شد کارت, بلکه به تصویر کشیدن تصاویر است که فرهنگ خدا سیستم و نماد آن است.

اولین و شناخته شده عرشه تاروت 78 کارت بود, معمولا شناخته شده به عنوان ویسکونتی-اسفورزا عرشه تاروت (Trionfi /تهمت) و این عرشه از دو کارت در آمد از حاکم خانه های میلان و Lombardia. در هر سطح اطلاعات ای به معانی نمادین که ریشه در دوران باستان است.

مانند بسیاری از کلمات دیگر آنها از طریق زمان تغییر از طریق سیستم (یا آن مدرسه و یا دین و غیره). تاروت مدرن کلمه برای این نوع از کارت خوانش Tarok است و بیشتر در شمال کلمه. قدیمی ترین کلمه شناخته شده برای این مفهوم نماد در یک تصویر بود کلمه “Trionfi’. در یک دست نویس نامه مورخ 1442 آن اشاره به کلمه Trionfi.

توجه داشته باشید اصلی متحده:

“MCCCCXLII Maistro Iacomo depentore dito Sagramoro د avere 10 fiebraro هر سو merzede د avere cholorido e depento لو chope e le بیل e li dinari e li bastoni e tute لو fegure د 4 para de chartexele دا trionffy e در هر farle de fora اونو paro de rosse e 3 para د ورد chargate د tonditi fati یک درهم و برهم, لو quale خیابان پایین nostro Signore هر suo uxo; tanssa من prexii هر Galiota de l’Asassino chamarlengo de lo prefato Signore د chomissione de lo Signore در raxone de lire zinque هر پارو ………. L. XX”

ترجمه:

به استاد jacomo عینک Sagramoro نقاش 13 روز از ماه آوریل پنج یا 20 lire marchesane دو از دستور خود در که است که می گویند یکی برای مشکل خود در داشتن رنگ پشت یک بسته از پیروزی کارت که Piedro د Schiveto تا به حال برای استفاده از فوق خداوند ما و برای خود مشکل داشتن رنگ یک جعبه با اسلحه گفت: خداوند که استاد Nicolo تا به حال از تیر به برگزاری “vere” (فلش ?) هنگامی که خداوند شات تیر همانطور که در “مجله AA” از ussita در c. 30 … L. V.

– نقاش پرداخت شد برای داشتن رنگی فنجان, شمشیر, سکه و باطوم و تمام ارقام از 4 بسته از کارت مغلوب ساختن پیشی جستن و ساخت پشت برای یک بسته از کارت قرمز و 3 بسته از آنهایی که سبز تاب با roundels رنگ روغن است که خداوند ما را برای خود استفاده کنید.

تاروت نمادهای زیادی تغییر کرده است از طریق قرن نمادین سیستم نیز می تواند به نام کیمیا عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. چون نماد که نشان داده شده در عرشه مخصوص ماشینها ممنوع حتی امروز که قرن 12th کیمیا نماد. بسیاری از کیمیاگری نماد بسیار شبیه نماد در عرشه تاروت تنها به معنی چیزهای مختلف. من شخصا آن را به عنوان یک سیستم نوشتن تقریبا مثل باستانی هیروگلیف را اختراع کردند.

[ad_2]