بیش‌از ۲ تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد

[ad_1]

سردار احمد طاهری روز چهارشنبه در این‌باره اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش دست یافتند.
وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با همکاری تیم‌هایی از ماموران انتظامی خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت یک بامداد امروز اعضای این باند مسلحانه را در حال جابجایی محموله موادمخدر با ۲دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای فرعی شهرستان خاش شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری  شدند.
وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس در بازرسی از خودروها مقدار ۲ تن و ۳۲۹کیلو و ۸۹۵گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۷۴۰کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک، ۳۶۹ کیلوگرم حشیش،۱۲۰ کیلو و ۱۱۰ گرم هروئین،۹۷ کیلو و ۸۶۵ گرم شیشه، ۲ کیلو و ۸۲۰ گرم سایر مواد مخدر، ۲ قبضه سلاح کلاش،۹ تیغه خشاب حاوی ۱۲۲ فشنگ جنگی کشف کردند.
سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای متواری این باند مسلحانه گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌ها قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را با سوداگران مرگ تنگ کرده است.

[ad_2]

Source link