بیایید همه کاره

[ad_1]

که سبک نویسنده را انتخاب و به کار در این است که بدیهی است که بسیار وابسته به نوع او لذت می برد خواندن و نادر برای یک نویسنده به سوئیچ ژانرهای مگر اینکه برای برخی از دلیل فشار.

اما نویسنده خوب باید قادر به نوشتن در سراسر ژانرهای حتی اگر او ممکن است هرگز فرصت استفاده از این تطبیق پذیری است. دلیل این امر این است که ژانرهای نیست اتاق بسته اما باید ویندوز را که نور از ژانرهای دیگر ممکن است درخشش. در نتیجه یک رمان تاریخی ممکن است عناصر هیجان انگیز در آن طرح و رمان علمی تخیلی ممکن است یک داستان کارآگاهی (دیدن آسیموف را غارهای جراحی برای مثال).

نویسنده غریزه طبیعی است که تبدیل به عصبی که به خواسته های ولگرد بیش از حد دور از منطقه راحتی خود را اما کمی زود آماده سازی می تواند کمک کند با این. نوشتن یک صفحه یا دو در ژانرهای دیگر و دریافت آنها را احساس کنید. این تردید اگر شما تا کنون در رسیدن به هر گونه مهارت زیادی در این اما است که جسم آن را فقط برای اطمینان از که شما اصلا به قطعات اگر شما برای نوشتن یک صحنه رمانتیک در خود داستان ترسناک.

آنچه ما برای هدف در اینجا این است که تطبیق پذیری یک در سراسر هیئت مدیره طیف وسیعی از مهارت های به اطمینان حاصل شود که مواد خود را برای رفتن به سرزمین های عجیب و غریب آن نیست چوب مانند انگشت شست درد. این توانایی به ترکیب اشکال دیگر به خود شما را به خوبی خدمت می کنند, چرا که خوانندگان طلب تنوع در آنچه که آنها به عنوان خوانده شده, و اگر آنها را پرتاب کردن دست خود در وحشت در نیاز به ترک مورد علاقه خود را نوع آنها کاملا مستعد ابتلا به کمی بیهوده و بیمعنی گشت به خاک بیگانه.

پس چگونه او نوشتن برای یک نوع متفاوت از دیگری ؟ در راه بیش از حد بسیاری به لیست متاسفانه و حتی به تعریف تمام ژانرها را یک کتاب به جای یک مقاله کوتاه. نتیجه گیری من از یک عمر مطالعه در سراسر انواع ژانرهای آن است که سرعت آن متمایز ژانرهای. منظورم این است که با سرعت از کل کار از جمله روایت و گفت و گو است. یک داستان عاشقانه است که به طور کلی اهسته در حالی که رمان پلیسی بسیار بیشتر احتمال دارد به punchy با جملات کوتاه و تند گفت و گو.

غیر-نویسندگان عمدتا مبهوت به کشف که شما می توانید تغییر احساسات خود را صرفا در توان های مختلف طول این جملات را می نویسم. اما یک توالی کوتاه و تیز جملات را دریافت آدرنالین جریان در حالی که طولانی توصیفی معابر خواهد استراحت و آرامش است. در راه است که نژاد انسان بسیار قابل پیش بینی و این به طور کلی و ناخودآگاه واکنش به کلمات است که چه چیزی باعث هیپنوتیزم کار می کنند.

در آن حس گمان می کنم نویسنده هیپنوتیزم مسحور خوانندگان خود را با کلمات. او می تواند آنها را با محرک اعمال و یا کاهش آنها را با تراژدی; بیدار و آنها را با شور و شوق و یا خشم آنها را با بی عدالتی و اگر او خوب است و او می تواند همه آنها را انجام دهید.

[ad_2]