بودجه شهرستان کرمانشاه قابل قبول نیست

[ad_1]

محمد رشیدی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که در سرسرای سازمان انتقال خون استان برگزار شد، خواستار بازنگری در توزیع بودجه شهرستان ها براساس عدالت و توازن شد.

او در ادامه از مدیران شهرستانی خواست، با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات مردم و دستگاه ها بیشتر هم افزایی داشته باشند.

نماینده کرمانشاه، دهیاران و بخشداران را خط مقدم خدمت رسانی به مردم در نقاط مختلف دانست و خواستار شرکت فعالانه آنها در جلسات شد تا مدیران کل در جریان امور مردم قرار بگیرند.

رشیدی با اشاره به تحریم ها  و وضعیت سخت معیشتی مردم؛ از مدیران خواست با تمام توان و جهادی برای خدمت رسانی پای کار بیایند و فقط کار خود را مختص به ساعات اداری نکنند.

نماینده مردم شهرستان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، بسیاری از مشکلات کنونی را ناشی از عدم کارهای فرهنگی دانست و بر فرهنگ سازی برای حل مسایل تاکید کرد و همچنین خواستار تشکیل کارگروه فرهنگی شهرستان شد.

رشیدی در ادامه با اشاره به مصوبات حل مشکل آب و برق بخشداری سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه، خواستار جدیت بخشی به اجرای این مصوبات شد و گفت: در این شرایط به دلیل نبود اعتبارات نباید کار مردم عقب بیفتد و باید با دلسوزی و حسن نیت کارها را پیش برد تا بودجه تخصیص یابد.

شهرستان کرمانشاه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت سه نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

[ad_2]

Source link