برگزاری لیگ کشتی بدون حضور تماشاگران

[ad_1]

به گزارش ایرنا، بر اساس برنامه اعلامی، هفته اول از دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه (الف) روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری و هفته اول دور رفت مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد در گروه (الف) روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

بر اساس مجوز معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این مسابقات می‌بایست با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و تمامی افراد حاضر در این مسابقات اعم از کشتی‌گیران، مربیان، داوران و کادر اجرایی با انجام تست‌های مخصوص و مجوز فدراسیون کشتی و سازمان لیگ در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

حضور خبرنگاران در این رقابت‌ها نیز به صورت محدود، با انجام تست و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجوز فدراسیون کشتی و سازمان لیگ است.

همچنین «محمد بنا» و «غلامرضا محمدی» سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد نیز از نزدیک ناظر این مسابقات خواهند بود.

این رقابت‌ها بدون تماشاگر برگزار می‌شود و علاقمندان به کشتی می‌توانند مسابقات را به صورت مستقیم از رسانه ملی به تماشا بنشینند.

همچنین از حضور افرادی که مجوزهای لازم را از فدراسیون کشتی یا سازمان لیگ برای حضور در این رقابت‌ها دریافت نکرده‌اند به سالن مسابقات جلوگیری بعمل خواهد آمد و تیم‌های حاضر نیز باید از آوردن همراه و یا مهمان به سالن مسابقات خودداری نمایند.

بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از روز سه‌شنبه ۸ مهرماه به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی، با مسابقات گروه (الف) و با حضور ۵ تیم آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.  مراسم وزن‌کشی نیز  ۷ مهرماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ در خانه کشتی شهید «ابراهیم هادی» برگزار می‌شود.

برنامه این مسابقات و اسامی ناظران و داوران دور رفت گروه (الف) لیگ برتر کشتی فرنگی به این شرح است:

سه شنبه ۸ مهر:

هیات کشتی سیرجان – فولاد اکسین خوزستان (ساعت ۹:۳۰)

آریوبرزن بهبهان – رعد پدافند ارتش (ساعت ۹:۳۰)

سینا صنعت ایذه – هیات کشتی سیرجان (ساعت ۱۱)

فولاد اکسین خوزستان – آریوبرزن بهبهان (ساعت ۱۱)

رعد پدافند ارتش – هیات کشتی سیرجان (ساعت ۱۶)

سینا صنعت ایذه – فولاد اکسین خوزستان (ساعت ۱۶)

چهارشنبه ۹ مهر:

آریوبرزن بهبهان – هیات کشتی سیرجان (ساعت ۱۰)

سینا صنعت ایذه – رعد پدافند ارتش (ساعت ۱۰)

فولاد اکسین خوزستان – رعد پدافند ارتش (ساعت ۱۶)

آریو برزن بهبهان – سینا صنعت ایذه (ساعت ۱۶)

سرپرست مسابقات: ناصر فروتن

سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی داور درجه یک

ناظر و رییس کمیسیون داوران: محمد مصلایی‌پور

نماینده کمیته انضباطی: حمیدرضا اورسجی

ناظر سازمان لیگ: محمد حدادی

دبیر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور

داوران قضاوت کننده:

نیما صادقی(داور درجه S۱) (مازندران)

داوران درجه یک بینالمللی: سیدمحمد افتخاریان (البرز)، رضا علی اصغری (گیلان) اکبر نصیری، (زنجان)، غلامرضا طاهرخانی (قزوین)، ذبیح‌الله کوهستانی (البرز) و داود خوش‌منظر (تهران).

داوران درجه دو بین‌المللی: عباس کارگرپور (تهران)، محمدرضا ستوده (لرستان)، جلال طوقی (اردبیل)، سیدحمیدرضا موسوی (سمنان) و عمران جباری (مرکزی).

[ad_2]

Source link