برنامه ریزی منسجم‌تری برای رفع موانع تولید در قزوین صورت گیرد

[ad_1]

به گزارش  ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: وظیفه دولتمردان، حمایت از پروژه‌های صنعتی و اقتصادی است و باید تمامی ظرفیت‌ها و منابع موجود را در این زمینه به کار بگیرند.

وی اضافه کرد: تولید و صنعت، یکی از مولفه‌های مهم استان قزوین است و در صورت اتکا بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی می‌توان گام‌های بلندی را برای رشد و شکوفایی اقتصادی و صنعتی استان برداشت.

جمالی پور، بی توجهی مدیران به مشکلات حوزه صنعت را یک آسیب جدی دانست و افزود: بی توجهی به مشکلات بخش صنعت و تولید که متوجه تمام بخش‌ها و دستگاه‌ها است زمینه سوء استفاده دشمنان و سودجویان را فراهم می‌کند درحالیکه مقام معظم رهبری با نامگذاری سال به جهش تولید به موضوع تولید و صنعت توجه ویژه کرده اند.

جمالی پور گفت: اقتصاد و صنعت، پایه و اساس فرهنگ، دین، جامعه و تمدن است و با موضوع معیشت مردم و جامعه گره خورده و در دین اسلام نیز به آن توجه خاصی شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع باید تمامی ظرفیت‌ها را برای حل مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی استان به کار گرفت و برای حمایت از پروژه‌های صنعتی و اقتصادی به عنوان یک تکلیف و وظیفه کمر همت بست.

[ad_2]

Source link