برنامه ریزی اهداف شغلی خود را: چگونه برای رسیدن به آرمان های حرفه ای

[ad_1]

  • چگونه می توانم به شما تصویر کامل خود را به نگاه در 5, 10, 15 سال. زمان ؟ چه شما باید انجام شود برای رسیدن به این ؟
  • اگر موانع نبود عامل آنچه را که شما انجام می شود متفاوت است ؟
  • چه چیزی شما واقعا لذت بردن از انجام در زندگی ؟ شما می توانید آن را بخشی از کار خود را به طور منظم ؟
  • که به شما الهام بخش? آنچه قابل تحسین عناصر زندگی خود را و یا حرفه ای شما می توانید ترجمه خود را به آرمان?

ایجاد چشم انداز…

شما نیاز به کشیدن آن در مجموع به یک بیانیه مختصر از جایی که شما می خواهید و آنچه شما می خواهید برای رسیدن به در زندگی کاری خود را. کارشناسان مدافع با تائید این چشم انداز به طور منظم برای کمک به شما آگاهانه و ناخودآگاه در مسیر باقی بماند و تقویت جاه طلبی های خود را.

هدف تنظیم…

اگر چشم انداز تنظیم نقشه و سپس تعیین هدف نشان دهنده نقاط عطف. این است که اکثر مردم سقوط. تعیین هدف چیزی است که همه دستاوردهای بزرگ در زندگی استفاده کنید – که آیا آن را در ورزش کسب و کار و یا در سطح شخصی.

توصیف این اهداف در شرایط عمومی: شرکت فرهنگ درآمد و دانش و تجربه در زمینه مسئولیت, تعادل کار و زندگی – هر آنچه که خود بزرگترین ‘راننده’ است. اگر شما تعریف اهداف خود را به عنوان جانشینی سلسله مراتبی عنوان شغلی شما ممکن است دریابید که شما دست بر روی فرصت های باور نکردنی است که آمده است همراه از آنجا که شما قادر به تشخیص آنها هستند.

شکستن آنها را به کوچکتر بیشتر بلافاصله تکه های قابل کنترل. مایل به اجرا شرکت خود را در عرض سه سال است که همه به خوبی و خوب است اما تصدیق آنچه شما نیاز دارید برای رسیدن به توسط “سال 1” و بیشتر شکستن است که به صورت ماهانه / هفتگی اهداف باعث می شود آن را تمام شدنی تر و کمتر احتمال دارد به طور کامل باتلاق شما!

می دانم که این رانندگان که حفظ خواهد کرد شما انگیزه در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت بر اساس. شما می توانید آنها را به وضوح پیگیری پیشرفت خود را و اجازه می دهد تا شما را به غرور و تشخیص هر بار که شما با موفقیت در حال حرکت و نزدیک به هدف نهایی خود را.

نگه داشتن آنها را ‘هوشمند’: خاص و قابل اندازه گیری/معنی دست یافتنی مربوط و محدود به زمان. آنها را بنویسید و نگه داشتن آنها را مثبت و خوش بین در طبیعت است. اولویت بندی اهداف خود را هنگامی که شما بیش از یک برای رسیدن به در یک زمان خاص به شما متوقف غرق شدن.

در یک آخر توجه داشته باشید…

توجه به اهداف خود را و چگونه شما در حال دستیابی به آنها – بیش از حد به راحتی و یا با مشکل بزرگ? آیا شما نیاز به ایجاد تنظیمات در نظر آنچه شما آموخته اند در طول راه ؟

برنامه ریزی و دستیابی به شغل شما همیشه می خواستم قابل دسترسی است هنگامی که آن را طراحی شده به طور خاص توسط شما برای شما و شکسته به اهداف دست یافتنی در طول راه. آنچه وجود دارد به از دست دادن ؟ چرا این را ‘هدف برای امروز’?

[ad_2]