بررسی پیش فروش نفت در کمیسیون انرژی مجلس

[ad_1]

به گزارش ایرنا از خانه ملت، مالک شریعتی نیاسر با تشریح جلسه عصر امروز (یکشنبه ۲۶ مردادماه) کمیسیون انرژی مجلس، از حضور سید احسان خاندوزی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این کمیسیون جهت ارائه گزارش از جزئیات طرح فروش نفت خبر داد و گفت: از آنجا که آقای خاندوزی بعضاً به نمایندگی از کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسات کارشناسی شورای هماهنگی سران قوا شرکت می‌کند جهت ارائه گزارش از جزئیات طرح فروش نفت به کمیسیون دعوت شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش مبسوطی از “فرآیند بررسی موضوع پیش‌فروش نفت” که در جلسات شورای هماهنگی سران قوا مطرح شده بود، ارائه کرد.

وی با یادآوری تاکید رئیس مجلس در صحن علنی امروز مجلس مبنی بر اینکه کمیسیون‌های اقتصادی، برنامه‌ و بودجه و انرژی با “طرح پیش‌فروش نفت” مرتبط هستند، گفت: بر این اساس لازم بود از جزئیات این موضوع با خبر شویم لذا در این راستا جلسه امروز برگزار شد.

شریعتی بررسی اولویت‌های کمیسیون انرژی مجلس را دیگر دستور کار امروز کمیسیون متبوعش عنوان کرد و افزود: نمایندگان در این راستا پیشنهادات مختلفی ارائه کردند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای  اسلامی پیشنهاداتی که از سوی وی در نشست کمیسیون مطرح شد را متشکل از ۱۱ اولویت در بخش تقنینی و ۲۰ اولویت در بخش نظارتی دانست و گفت: قرار است پیشنهادات سایر نمایندگان نیز بررسی شود و در نهایت اولویت‌های کمیسیون انرژی را به هیئت رئیسه مجلس ارائه کنیم.

[ad_2]

Source link