برج بد خدا: برج شیطان

[ad_1]

با توجه به Kiowa افسانه هفت کوچک خواهر و برادر بودند یک روز بازی. ناگهان پسر زده بود گنگ و تبدیل به یک خرس. خرس تعقیب دختران تا زمانی که آنها آمدند به بیخ و یک درخت بزرگ. درخت به آنها صحبت کرد و گفت که آنها می توانستند صعود آن را به ایمنی. به عنوان آنها را از بیخ و بن رز به هوا. اما به یاد نمی دهد. او شروع به پریدن کرد به عنوان بالا به عنوان او می تواند به ثمر رساند درخت به عنوان او در بازگشت به زمین اما او هنوز هم نمی تواند برسد ، در نهایت او از خستگی و دوشیزگان شد ستاره دب اکبر.

و آنچه از درخت بزرگ که ذخیره دوشیزگان? سرخپوستان آن را به نام متئو خیمه مخروطی سرخ پوستان به معنی “خرس خاکستری تسلیم.” ما می دانیم که آن را امروز به عنوان Devils Tower. یکی دیگر از هند افسانه ای ادعا می کند که شیطان خود را ضربه طبل خود در این اجلاس از برج و ایجاد رعد و برق در طول تابستان رعد و برق. اين نام به آن داده شده توسط سرهنگ ریچارد I. دوج فرمانده نظامی اسکورت برای یک سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا در سال 1875 که مراجعه به آن به عنوان “یکی از قابل توجه ترین قله در این و یا هر کشور است.” در کتاب خود تپه سیاه گول زدن توضیح داد: سرخپوستان این شفت بد برج خدا. نام به تصویب رسید با مناسب اصلاح با ما نقشه برداران است.” واقع در شمال شرقی وایومینگ Devils Tower است که ایالات متحده برای اولین بار در ملی بنای تاریخی است.

محل برای شروع اکتشاف خود را که بنای مرکز بازدید کنندگان در نزدیکی برج. نمایشگاه بگویید طبیعی و تاریخ فرهنگی و همچنین به عنوان زمین شناسی این منطقه است. اگر چه نه به عنوان جذاب به عنوان, هندی, افسانه, زمین شناسی, داستان, از, برج,’ منشاء هنوز هم نگه می دارد و خود شیفتگی. در واقع مبدا آن نیست و قطعا شناخته شده اما بیشتر به طور گسترده ای پذیرفته شده توضیح است که 60 میلیون سال پیش توده ای از مواد مذاب oozed تا به اعماق رسوبی تخت. در این منطقه این تخت به نظر می رسد که لایه هایی از شیل و ماسه سنگ گچ و سنگ آهک. فکر شده است که این لایه ها مجبور مایع داغ سنگ سرد به آرامی. آن را به عنوان سرد آذرین (آتشین) سنگ قرارداد ایجاد یک سری از مفاصل و یا ترک. برج شیطان به نظر می رسد ساخته شده از ستون چند ضلعی.

اما پس از آن چگونه برج شیطان آمده برای ایستادن تا کاملا در چشم انداز? آن است که پس از تمام بلندترین و بزرگترین تشکیل سنگ ها از نوع خود در ایالات متحده و در روز روشن آن را می توان به صورت 100 مایل است. آن را مدیون برجسته آن به این واقعیت است که سنگ های رسوبی بسیار نرم تر خیلی بیشتر به راحتی فرسایش از سنگ آذرین است که از آن تشکیل شده است. به علاوه Belle Fourche رودخانه در نزدیکی فعال بوده است و فرسايشی عامل برای هزاران سال. رودخانه همراه با دیگر عوامل فرسایش – باد و سرما و باران – دارای محروم دور هزاران پا از لایه های رسوبی به افشای سخت و مقاوم در برابر هسته مستحکم ماگما. این عوامل نیز با توجه به این برج شکل کنونی خود. انجماد و ذوب آب در درزه و شکاف شکسته است بسیاری از ستون ها و ارسال آنها را توفنده به شیب دامنه در برج پایه زیر. اگر چه سرما و تاب هنوز هم می رود بدون ستون ها کاهش یافته است در تاریخ ثبت شده است.

شما می توانید اثر از این نیروها برای خودتان با در نظر گرفتن برج دنباله برای یک مایل در اطراف پایه از برج شیطان. آنچه می بینید این است که یکپارچه از شیاردار ستون افزایش برخی از 867 پا از پایگاه تحت پوشش یک سیستم شکسته بلوک. از آن به 1000 پا گسترده ای پایه برج تهوع به تخت بالای 275 فوت در سراسر و 1.5 هکتار در منطقه است. شما متوجه خواهید شد که این برج به نظر می رسد به نشستن در بالای یک سپر. این است که با توجه به سقوط ستون است که پوشش داده شده با خاک و کاهش میزان فرسایش به طور مستقیم در اطراف پایه برج.

شیاطین برج واقع شده است که در آن ponderosa جنگل های کاج که لباس سیاه تپه به شرق درآمیزند با مراتع که فرش دشت نورد به غرب است. این بنای تاریخی نیز به نمایشگاه گیاه جانشینی. مثلا چند رنگی گل سنگ روی سنگ در برج پایه نشان دهنده طبیعت اولین گام در روند, در حالی که ponderosa سنبه که خط دنباله نشان دهنده آخرین مرحله. لیکن نه تنها رشد در سنگ آنها نیز به تدریج شکستن سنگ به ذرات کوچک و جمع آوری windblown گرد و غبار است که به صورت پایه ای برای گیاهان عالی مانند liverworts و خزه. که بیشتر در خاک اشکال چمن حرکت می کند و به تدریج به شکل حصیر ضخامت ریشه های ایجاد شده در خاک است. این به نوبه خود فراهم می کند و شرایط مناسب برای گلهای مانند cinquefoil بومادران و گلابی خاردار. بعدی درختچه مانند درمنه, توت squawbush و serviceberry یک ریشه نگه دارید. در نهایت جنگلهای quaking aspen درخت عرعر و ponderosa pine تبدیل تاسیس شده است.

نگه داشتن یک چشم را برای سنجاب ها و cottontail خرگوش در حالی که شما در این سفر است. اگر شما در حال پیاده روی در صبح زود و یا هنگام غروب است, شما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن whitetail یا قاطر گوزن. نگه داشتن گوش باز کردن بیش از حد به صورت نزولی نامفهوم سوت از دره عمیق و باریک wrens و “ضربت زنی” از دارکوب. این بنای تاریخی بیش از 90 گونه از پرندگان از جمله طاس و عقاب طلایی دشت شاهین (که لانه در برج), Audubon warblers کوه bluebirds غربی flycatchers و سیاه پوش محدوده chickadees.

در طول پیاده روی خود را, شما همچنین متوجه باقی مانده از یک نردبان چوبی در برج. در ژوئیه 4 سال 1893 تا قبل از یک جمعیت 1000 نفر ویلیام راجرز و ویلارد ریپلی ساخته شده ثبت اولین صعود تا برج شیطان. آنها موفق این شاهکار رانندگی سخت گیره چوبی به یک شکاف و تامین امنیت آنها را با یک مستمر چوبی ، نردبان شد 350 ، (در واقع خود را برای اولین بار صعود شد و احتمالا زودتر از ماه جولای پس از یک میله پرچم بود که در انتظار آنها را در بالای صفحه.) دو سال بعد در یک پیک نیک سالانه در 4th جولای, خانم راجرز شد اولین زن برای رسیدن به قله و او با استفاده از همان نردبان. یک حزب از سه کوهنوردان رهبری فریتز Wiessner ساخته شده اولین متعارف صعود از برج در سال 1937. بیش از 1000 کوهنوردان از سراسر جهان در حال حاضر به برج شیطان در هر سال سعی کنید بیش از 80 راه به بالا.

یکی دیگر از دنباله شروع می شود که در مرکز بازدید کنندگان پارکینگ قرمز است که در تخت دنباله. این حلقه در اطراف برج 2.8 کیلومتر و می رود از طریق چندین بنای تاریخی در زندگی مناطق مانند ponderosa جنگل و مرتع است. آن را در نهایت مشرف به Belle Fourche رودخانه و قرمز تخت است که یکی از لایه های رسوبی است که روی رودخانه در حال حاضر فرسایش. روشن و نارنجی-قرمز لایه بخشی از شایع بقوم ماسه سنگ و siltstone در وایومینگ و داکوتای جنوبی. زیرا آنها هستند که به راحتی فرسایش می گردد تخت باید شیب ملایم.

هنوز هم یکی دیگر از دنباله شروع می شود که در نزدیکی برج جوینر ریج دنباله. این 1.5 مایل حلقه طول می کشد کوهنورد از طریق علفزار و ponderosa pine جنگل مانند دیگران بلکه از طریق یکی از معدود جنگل برگریز در این بنای تاریخی است. این امر می تواند خوب به دنباله پیاده روی در پاییز به, box elder, وحشی آلو chokecherry و فرز بلوط نوید بخش آمدن بهار.

آخرین نوین در بنای تاریخی شروع می شود در اردوگاه. دره مشاهده نوین نیز به شکل یک حلقه اتصال با قسمت قرمز تخت دنباله. برای بسیاری از ظهر دره مشاهده دنباله موازات Belle Fourche رودخانه.

همچنین گرداگرد یک prairie dog شهر. Prairie dogs اغلب پستانداران دیده می شود در این بنای تاریخی است. خود شهر حدود 1/2 مایل از بنای ورودی است و به دو نیم تقسیم ورودی جاده. بنابراین شما همچنین می توانید لذت بردن از تماشای حیوانات از یک کنار نمایشگاه. دشت های بزرگ استفاده می شود به میلیون ها نفر از این مخلوقات اما آنها تقریبا نابود شده است با توجه به تبدیل بومی چمنزارهای به مزرعه و زمین های کشاورزی.

برای رسیدن به پارک را وایومینگ بزرگراه 24 برای 7 مایل از شمال US Highway 14 که حلقه کردن ایالتی 90. ورودی 33 مایلی شمال شرقی Moorcroft وایومینگ و 52 مایلی جنوب غربی Belle Fourche, South Dakota. ورود هزینه 10 دلار است اما رایگان برای دارندگان عقاب طلایی پاسپورت یا عصر طلایی پاسپورت. آنها معمولا شروع به شارژ در اواسط ماه مارس و توقف در سپتامبر.

مرکز بازدید کنندگان در حدود 3 کیلومتر از ورودی شرق. این نمایشگاه در برج, تاریخ, تاریخ طبیعی و زمین شناسی. این پارک در تمام طول سال باز است.

بنای تاریخی خود اردوگاه که باز از 15 ماه مه تا سپتامبر 3rd. وجود دارد هیچ کنسول استفاده است اول بیا اول خدمت. خصوصی دو اردو در حال نزدیکی پارک. برج شیطان KOA است فقط در خارج از ورود به این بنای تاریخی است. خود فصل است اواسط ماه مه تا اواسط ماه اکتبر. دیگر اردوگاه برج شیطان مشاهده. این کمتر از یک مایل از بنای ورودی در تقاطع بزرگراه 24 و بزرگراه 112. آن را باز در طول سال اما هیچ آب وجود دارد هنگامی که آن را بیش از حد سرد در اواخر فصل.

بالا رفتن از برج شدید و طاقت فرسا است. متوسط زمان برای صعود به بالا است بین چهار تا شش ساعت. به نفع امنیت همه کوهنوردان باید ثبت نام پارک رنجر هر دو در هنگام شروع صعود و در هنگام بازگشت. که همچنین به شما فرصت برای دریافت نکات ایمنی و آخرین اطلاعات در مورد شرایط این برج قبل از اینکه شما بروید.

اینکه آیا یا نه شما از آن بالا برود مرکزی از ویژگی های این بنای تاریخی است که هیبت الهام بخش برج. “تاریک غبار ذخیره کردن بیش از سیاه و سفید از تپه ها و زمین بود مانند آهن” نوشت: N. اسکات Momaday یک Kiowa نویسنده است. “در بالای خط الراس من از طرف شیطان, برج upthrust در برابر آسمان خاکستری که اگر در هنگام تولد از زمان هسته زمین شکسته است از طریق آن پوسته و حرکت جهان آغاز شد. وجود دارد چیزهایی که در طبیعت است که باعث افتضاح آرام در قلب انسان. Devils Tower یکی از آنها است.”

[ad_2]