برترین‌های جشنواره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت معرفی شدند

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با پایان یافتن رقابت‌های چهار رشته‌ورزشی از نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی، قطار این رویداد ورزشی- دانشگاهی به ایستگاه پایانی رسید و نفرات و تیم‌های برتر در رشته‌های ورزشی مشخص شدند.

جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در چهار رشته دارت، روبیک، آمادگی جسمانی و طناب زنی برگزار شد که دو رشته دارت و روبیک به صورت آنلاین انجام شد و داوری‌ها نیز به صورت همزمان و آنلاین انجام شد.

همچنین دو رشته آمادگی جسمانی و طناب زنی به صورت غیرآنلاین برگزار  شد با این توضیح که دانشجو بر اساس آیین‌نامه و مقررات رشته مورد نظر، فیلم انجام حرکت ورزشی خود را در زمان مورد نظر گرفته و و در اختیار مسؤول اجرایی برگزاری جشنواره برای سیر مراحل داوری ارسال کرد تا بر اساس آن امتیازی دهی شود و نفرات برتر مشخص شوند.

این جشنواره با شعار «باـ ورزش ـ در ـ خانه ـ سالم ـ می‌مانیم» و  در چهار رشته ورزشی «روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی » با هدف گسترش ورزش‌های همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی برگزار شد. در اولین گام تلاش شد این جشنواره با چهار رشته ورزشی برگزار شود، اما با تجارب به دست آمده، قطعا ادوار آینده با رشته‌های بیشتر این جشنواره را در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات و تیم های برتر در سایت معاونت فرهنگی – دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است. علاقه مندان برای آگاهی از این اسامی به سایت http://www.mefda.ir/ مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link