بازنشستگی در جزیره موریس

[ad_1]

در موریس یکی از مزیت های اصلی است که از آن آسان است برای به دست آوردن ویزای اقامت دائم. دومی بر اساس میزان سالانه خود را سرمایه گذاری برای توسعه کشور تشکیل یکی از منابع اقتصادی است که از موریس مقامات می خواهید برای جذب. در علاوه بر این به یک مالیات واحد است که حفظ سرمایه خود را املاک و مستغلات گران قیمت کمتر در مقایسه با سایر کشورهای مشابه با پتانسیل های اقتصادی است. بنابراین شما می توانید هر دو زندگی می کنند در یکی از زیبا ترین جزیره در جهان در حالی که رشد سرمایه خود را با حقوق بازنشستگی خود را.

وجود دارد دو نوع از اقامت در موریس است. این اولین بار است که مناسب برای بازنشستگان که مایل به حل و فصل در اینجا, با این حال مقامات نیاز به انتقال حداقل 40,000 دلار آمریکا یا 32,000 یورو در هر سال به یک بانک یا موسسه مالی در موریس است. دسته دوم مناسب است برای سرمایه گذاران که ممکن است پیمانکاران و کارمندان و یا مستقل. آنها دریافت ویزای کار بر اساس میزان درآمد تعریف شده توسط مقامات. بهترین راه حل این است که برای بازنشستگان به اقامت در این جزیره برای یک دوره حداقل سه سال پس از آن آنها می توانند ویزای اقامت دائم. مقامات صورت شرط اصلی برای انتقال یک مقدار از 40000 دلار برای هر یک از این سه سال به واجد شرایط برای اقامت دائم.

مالیات مزایای استفاده از موریس

از موریس مقامات برنامه ریزی به اصل تنوع بخشیدن به منابع درآمد که بر توسعه اقتصادی این جزیره است. در نتیجه آنها به معرفی یک مالیات تنها از 15 درصد به صورت موقت یا دائم. بنابراین شما پرداخت هیچ مالیات بر سرمایه و یا حق جانشینی کاربردی در کشورهای اروپایی است. در ضمن فقط شش ماه از زندگی در این جزیره برای بهره مندی از این مالیات. این نیز استفاده می شود بازنشستگان. اگر شما نمی توانید صبر کنید سه سال به همه این مزایا آن است که همچنین ممکن است برای خرید یک ملک به ارزش حداقل 383,000 یورو است. این مقدار به شما می دهد دسترسی به IRS (مجتمع توچال طرح) و به طور خودکار به دست آوردن اقامت دائم. اما از آنجا که این راه حل برای افراد ثروتمند در خصوص سیستم RES (واقعی دولت طرح) نیز ممکن است درخواست تجدید نظر به تمام کسانی که بیشتر بودجه محدود است. هیچ حداقل ارزش برای هر گونه سرمایه گذاری در ملک, اما ممکن است به اندازه کافی برای کمک به شما در گرفتن اقامت دائم. اما, آن است که یک راه حل خوب برای مقایسه قیمت اجاره خانه که گران تر هستند.

چگونه به گرفتن گام های لازم برای زندگی بازنشستگی خود را در موریس چقدر است ؟

شما می توانید خود را دریافت ویزا به محض ورود به فرودگاه به دلیل آن است که صادر شده توسط هیات سرمایه گذاری که کنترل درآمد خود را و بررسی میزان سالانه خود را انتقال. خود را با اقامت موقت وضعیت شما دریافت فوری مزایای مالیاتی. اکثر بازنشستگان بازدیدکننده داشته است این جزیره دو بار برای اولین بار برای بازدید و اکتشاف املاک و مستغلات فرصت و دوم به حل و فصل وجود دارد به طور دائم. اما راه حل دیگری است به استخدام خدمات یک واسطه که مسئول تمام کارهای اداری را برای شما. اما ممکن است امن نباشد چرا که هیچ کس می داند که اگر افراد متقلب می تواند تقلب پول خود را بدون دادن هر چیزی در بازگشت. شما همچنین می توانید تماس اجاره مسکن که خود را تسهیل رویکرد است و به طور کلی قابل اعتماد است. این راه حل مناسب برای افرادی که هنوز هم کار می کنند و یا لازم نیست که زمان را به سفر دور نیاز به بررسی از سوابق اداری. از سوی دیگر اگر شما در حال حاضر بازنشسته بهترین کاری برای انجام این است که اجازه دهید همه این مراحل بود تحویل در فرودگاه برای جلوگیری از شگفتی ناخوشایند. در نتیجه به لطف هوش طرح موجود در موریس در حال حاضر ممکن است به بازنشسته در جزیره شناخته شده به عنوان یک زمین بهشت; همه اینها با حداقل سرمایه گذاری.

[ad_2]