انواع مختلف انیمیشن

[ad_1]

سرگرمی می آید از خلاق مردم هوشمند که نمایش داده خواهد شد از طریق اشکال مختلف در رسانه ها. بیایید نگاهی به انواع انیمیشن…

میکی موس و اردک دونالد سیمپسون ها – کسانی که کارتون محبوب نقاشی توسط کودکان و بزرگسالان است. تمام شخصیت های کارتونی این خلقت شگفت انگیز هنر انیمیشن که مجذوب چشم و دوران کودکی ما پر از سرگرم کننده است. چگونه این کارتون در تلویزیون و یا اینترنت ؟ بیا…

پایه انیمیشن keyframe آسان و ساده است. انیمیشن ارائه دیدگاه های مختلف و حرکات اضافه می کند که زندگی خود را به وب سایت و یا یک فیلم. کاربران اینترنت تمایل به علاقه مرور یک وب سایت است که مجهز با گرافیک خوب. یک طراح وب می تواند نه طراحی سایت بدون اجرای اولیه انیمیشن با توجه به مزایای آن در بازار در اینترنت. در شرایط ساده اولیه انیمیشن توهم جنبش های مختلف در ارتباط با یکدیگر در یک راه مناسب برای بازدید کنندگان / بینندگان را به دیدن این اثر به خوبی هماهنگ مجموعه ای از اقدامات است.

به طور کلی هنر انیمیشن ایجاد شده با زبان جاوا. به عنوان مثال: اگر شما می خواهید برای نشان دادن یک توپ تندرست شما باید برای گرفتن توپ از موقعیت های مختلف در اشکال مختلف و یا “تصاویر” نامیده می شوند. در تصویر اول شما می توانید توپ را در طبقه دوم قاب توپ کمی بالاتر از سطح زمین سوم را نشان می دهد توپ 2 به 3 فوت بالاتر از سطح زمین یک چهارم خواهد آمد یک توپ کوچک و غیره تا زمانی که در نهایت توپ در زمین. این نقشه ساخته شده با کمک اسکن تجهیزات نرم افزار مطابق با جلوه های صوتی مدیریت زمان و تصاویر گرفته شده با دوربین. در نتیجه نهایی شما خواهد شد پیدا کردن یک شبیه انیمیشن به عمل زندگی می کنند برای یک کودک به گزاف گویی توپ به بالا و پایین بر روی زمین است.

سه نوع اساسی از انیمیشن

این نوع اساسی از انیمیشن اصلی هستند نشانه ای از اثر انیمیشن. سه نوع اساسی هستند cel انیمیشن استاپ موشن و انیمیشن در کامپیوتر.

Cel Animation

Cel animation اشاره به روش سنتی متحرک سازی یک سری از نقشه های. در فرآیند انیمیشن تصاویر مختلف ایجاد شده است که کمی متفاوت اما مترقی طبیعت است که نشان می دهد اقدامات خاصی است. ردیابی این طرح بر روی یک ورق شفاف. این ورقه شفاف است که شناخته شده به عنوان سلول و راه کشش. در حال حاضر رسم خطوط برای عکس ها و رنگ ها در پشت CEL. این CEL یک روش موثر است که موجب صرفه جویی در زمان با ترکیب اشکال و ریشه. شما همچنین می توانید تعریف نقشه های قبلی در زمینه های دیگر و یا cels زمانی که مورد نیاز است. در اینجا شما لازم نیست که همان تصویر دوباره به دلیل آن است که توانایی برای ذخیره قبلی انیمیشن که می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که لازم است. رنگ و پس زمینه می تواند یک کار مشکل تر از یک نقشه به عنوان آن را پوشش می دهد کل تصویر. زمینه نیاز به نور و سایه و دیده می شود در یک مدت زمان طولانی. سپس با استفاده از دوربین خود را به عکس این نقاشی.

متوقف کردن انیمیشن

توقف حرکت انیمیشن یک روش برای ایجاد اشیاء حرکت خود را. در اینجا برخی از تصاویر گرفته شده در موقعیت های مختلف و عکس به طور جداگانه. خیمهشب بازی یکی از یک نوع معمول استفاده می شود تصویر انیمیشن تصویر. برخی از فیلم های مشهور است که انیمیشن اثرات کینگ کنگ stop motion است که دایناسور و گم شده لینک لعنت و سبزیجات و جهان از دست داد.

انیمیشن کامپیوتری

انیمیشن کامپیوتری آخرین تکنیک های انیمیشن از جمله 2D و 3D انیمیشن. این فعالیت ها نه تنها بهبود طراحی شخصیت بلکه آن را واقعی به نظر می رسد در رابطه با فعالیت های فوق.

2D, انیمیشن,: مورد استفاده توسط پاورپوینت و انیمیشن های فلش. اگر چه ویژگی های آن شبیه به cel animation 2D انیمیشن محبوب شد چون از این نرم افزار ساده نقشه های اسکن شده به کامپیوتر به عنوان یک فیلم انیمیشن.

انیمیشن 3D: آن استفاده می شود در این فیلم که در آن ما نیاز به اشیاء غیر معمول و یا شخصیت های است که بسیار آسان برای نمایش. با استفاده از انیمیشن های 3D برای ایجاد یک گروه از مردم در یک فاجعه مانند زلزله ، سیل یا جنگ. وجود دارد انواع مختلف کمک ریاضی کدهای صفحه نمایش از اقدامات و رنگ که قابل توجه آن است که اگر کپی از یک عکس واقعی.

فوق سه نوع اساسی از انیمیشن به ارمغان آورده اند یک دوره جدید از تکنولوژی فوق العاده ای از اینترنت (طراحی وب سایت و گرافیک), فیلم و رسانه. در این انیمیشن یکی از محبوب ترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی است که برای نگه داشتن بازدید کنندگان را در سایت خود را طولانی تر است.

امروز cel animation ساخته شده است جذاب تر با استفاده از نقشه ها همراه با موسیقی و جلوه های صوتی تطبیق و ارتباط از زمان از هر اثر. چه, برای مثال, کارتون, 10-12 فریم در هر ثانیه در حال بازی در جانشینی سریع به نمایندگی از cel animation جنبش است.

[ad_2]