انصراف شهرداری بجنورد از لیگ کشتی آزاد

[ad_1]

به گزارش ایرنا ؛ «امیر محمدی» روز شنبه در این خصوص گفت: با وجود پیگیری  که در شورای شهر و شهرداری بجنورد داشتیم و تا امروز امیدوار به حضور در لیگ بودیم اما متاسفانه این مهم حاصل نشد. فکر کنم فردا نامه رسمی انصراف را به فدراسیون بفرستیم.

وی اظهار داشت: حتی قصد داشتیم تیمی را به نام هیات کشتی خراسان شمالی در لیگ شرکت دهیم و می دانستیم ما انصراف دهیم گروه بندی مسابقات به مشکل می خورد؛ اما در این مدت حتی یک روز هم به ما مجوز تمرین گروهی ندادند به دلیل اینکه بجنورد به لحاظ کرونا منطقه قرمز است و ما نمی‌توانستیم خیلی هم اصرار کنیم. البته دلیل انصراف ما مسائل مالی بود.

عضو اسبق تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: همه تلاش خود را کردیم گفتند انصراف ندهید اما عملا کشتی گیر باید بیاید تست کرونا بدهد. قرار بود تیم ما در مسابقه درون اردویی از بین کشتی گیران بومی منطقه انتخاب شوند.

ملی پوش وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ در مورد اینکه تکلیف کشتی گیران این تیم چه می شود، خاطرنشان کرد: ۴ کشتی گیر جوان جویباری با همت مسلمی به تیم ما آمده بودند که شرمنده آنها هستیم. من قبلا به صورت ضمنی گفته بودم و امیدوارم این نفرات جذب تیم‌ها شوند. خود من هم کشتی گیرم. صحبتی با استقلال شده و باید دید درنهایت چه خواهد شد.

وی در مورد بودجه ای که بجنورد برای حضور در لیگ می خواست، تاکید کرد: بودجه تیم ما ۵۰۰ میلیون تومان بود، ما شاید می توانستیم خودمان این رقم را از جای دیگر تامین کنیم اما الان دیگر فرصتی نیست. قرارداد من با این تیم رایگان بود. چیزی که می خواستیم حاصل نشد و فقط می‌توانم بگویم متاسفم.

[ad_2]

Source link