انتشار ۲ فراخوان جشنواره تئاتر در استان سمنان

[ad_1]

به گزارش ایرنا، احمد مرادی حقیقی عصر چهارشنبه با اشاره به برنامه های این انجمن به رسانه ها ابراز داشت: جشنواره مجازی «تئاتر در خانه»  را می توان اولین رویداد هنرهای نمایشی دانست که پس از توقف چند ماهه کار گروه های نمایشی برگزار می شود.  

وی افزود: کلیه هنرمندان استان می توانند در این جشنواره که با هدف تقویت مخاطب برای هنر نمایش در دوران شیوع کرونا طراحی شده شرکت کنند و با تصویربرداری از آثار خود آن را در بخش نمایش خانگی، استنداپ کمدی، پانتومیم و نمایش عروسکی به دبیرخانه مجازی این جشنواره ارسال کنند.

وی ادامه داد: فراخوان این جشنواره در تیرماه منتشر شده بود و اکنون فراخوان آن همراه با اصلاحاتی برای گروه های نمایشی استان  ارسال شد و سایر افراد نیز می توانند با ارتباط با شماره واتس آپ ۰۹۰۵۲۳۷۳۵۲۹ از جزئیات آن آگاه شوند.  

مرادی حقیقی خاطر نشان کرد: هر گروه می تواند بین ۲ تا پنج اثر نمایشی را در این جشنواره مجازی ارائه کند.

رییس انجمن نمایش استان سمنان بیان داشت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استان در سال جاری با  ارائه آثار گروه های نمایشی در قالب لوح فشرده برگزار می شود و شرکت کنندگان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی اظهار داشت: گروه های نمایش می توانند آثار خود را تا اواخر آبان ماه ۹۹ به انجمن نمایش واقع در فرهنگسرای کومش ارائه دهند و می بایست اجرای آثار خود را به صورت لوح فشرده به این انجمن ارائه کنند تا تا پس از بررسی و داوری آثار، نتایج آن اوایل آذر به تهران اعلام شود.

با وجود ممنوعیت اجرای نمایش از اسفندماه سال گذشته،   ۳۰ نمایش در سال ۹۸ در استان سمنان به روی صحنه رفت.

[ad_2]

Source link