امام جمعه یزد ادامه مبارزه با دلالان املاک را خواستار شد

[ad_1]

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد با تبیین مبارزه دایمی قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی، افزود: مطالبه مردم پیگیری این اقدام قانونی در ابعاد مختلف است و باید در کنار مبارزه با دلالان املاک، دادستانی به سایر موارد فساد نیز ورود کند.

وی با انتقاد از تورم و گرانی لجام گسیخته در بازار یادآور شد: باید مدیران با برنامه‌ریزی در کنار قوه قضاییه در برخورد با گران فروشان و محتکران بیش از پیش فعالیت کنند.

ناصری یزدی با تاکید بر تامین نیازهای اساسی مردم یادآور شد: افزایش قیمت ها در یک سال اخیر فشار زیادی بر اقشار آسیب‌پذیر جامعه وارد کرده و باید دولت و مسوولان این مسئله اقدام کنند.

وی، رویکرد دشمنان علیه انقلاب اسلامی را پخش دروغ و شایعه با استفاده از فضای مجازی در بین مردم و به خصوص نسل جوانان ذکر کرد و بصیرت افزایی جامعه به خصوص جوانان را مورد تاکید قرار داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: هدف دشمنان بعد از شکست در عرصه‌های مختلف این است که با رواج شایعات دل مردم را خالی کنند و برکات نظام را کوچک نشان دهند.

قبل از خطبه‌های نمازجمعه حجت‌الاسلام رضا شریفی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد با ارائه گزارشی و تبیین اهمیت اقامه این فریضه، ضرورت همراهی با ستادها و برگزاری باشکوه نمازجمعه را مورد تاکید قرار داد.    

همزمان با سراسر کشور نماز عبادی سیاسی جمعه در ۲۳  شهر و روستاهای استان یزد اقامه شد. 

[ad_2]

Source link